پی سی آی دانلود | نرم افزار, بازی, اندروید, ,آموزش, کامپیوتر » دانلود کتاب نگاهی به نژاد کشی ارمنیان و محاکمه طلعت پاشا نوشته ادیک باغداساریان(ا.گرمانیک)

Notification دانلود کتاب سرانجام یک شرط از بهاره بهادریدانلود کتاب آرام از راضیه درویش زادهدانلود کتاب هیچوقت دیر نیست از مهسا زهیریدانلود کتاب با تو هرگز از سمیرا16دانلود کتاب آخرین صاعقه جلد دوم از سمیرا بهداد
آخرین بروزرسانی های اندروید Whatsapp دانلود آخرین ورژن برنامه Facebook دانلود آخرین ورژن برنامه Instagram دانلود آخرین ورژن برنامه Viber دانلود آخرین ورژن برنامه Clash of Clans دانلود آخرین ورژن بازی Skype دانلود آخرین ورژن برنامه Tango دانلود آخرین ورژن برنامه Line دانلود آخرین ورژن برنامه Mx Player دانلود آخرین ورژن برنامه Beetalk دانلود آخرین ورژن برنامه
آخرین بروزرسانی های ویندوز FireFox دانلود آخرین ورژن برنامه Chrome دانلود آخرین ورژن برنامه IDM دانلود آخرین ورژن برنامه Photoshop دانلود آخرین ورژن برنامه Winrar دانلود آخرین ورژن برنامه Office دانلود آخرین ورژن برنامه Flash Player دانلود آخرین ورژن برنامه 8.1 دانلود آخرین ورژن ویندوز Directx دانلود آخرین ورژن برنامه KM Player دانلود آخرین ورژن برنامه

تبلیغات
تبلیغات
هتلهای مشهد
تبلیغات
616
حجم : 2.3 مگابایت
۱۴ آذر ۱۳۹۳

زمانی که جنگ جهانی اول آغاز شد، هیچ کس غیر از برنامه ریزان سیاست جهانی نمی توانستند تصور کنند که کمتر از یک سال بعد بزرگترین فاجعه انسانی در تاریخ روی خواهد داد. گویا تصمیم دولت ترکان جوان بر این بود که یک بار برای همیشه مسئله ارمنی را به عنوان بخشی از مسئله شرق به زعم خود حل کند و در همین راستا دهشتناک ترین جنایت تاریخ، اولین نژادکشی سده بیستم یعنی کشتار بیش از ۱.۵ میلیون ارمنی ساکن ارمنستان غربی (شرق آناتولی) و مناطق مرکزی و غربی آناتولی را سازماندهی و اجرا کرد.
همانگونه که اشاره رفت، ترکان جوان و کمیته اتحاد و ترقی آنان این فاجعه انسانی را سازماندهی و اجرا کرد، سردمداران این کمیته عبارت بودند از طلعت پاشا، انور پاشا، جمال پاشا و دیگران. مغز متفکر کمیته همانا نفر اول بود. پس از اتمام جنگ در سال ۱۹۱۸ دادگاه نظامی استامبول همه آنان را به جرم “جنایت بر علیه بشریت” به مجازات اعدام محکوم کرد، اما این حکم در مورد اکثر آنها اجرا نشد تا این که از درون ملت ارمن چند وجدان بیدار دست به اقدام زد و این جنایتکاران را به سزای اعمال خود رسانید. مهمترین این وقایع ترور طلعت پاشا وزیر امور داخله و سپس صدراعظم ترکیه به دست سوغومون تهلیریان بود. محاکمه تهلیریان روزهای دوم و سوم ژوئن ۱۹۲۱ در برلین انجام شد. این محاکمه در واقع به عنوان محاکمه سردمداران ترکان جوان و محکومیت قتل عام ارمنیان ارزیابی می گردد. پس از دو روز بازجویی و شهادت گواهان و جروبحث های مفصل حقوقی و پزشکی و تاریخی، هیات منصفه رای به تبرئه تهلیریان داد.
اسناد دادگاه محاکمه سوغون تهلیریان، اینک به ملت انساندوست ایران پیشکش می شود. متن اصلی کتاب در واقع در سال ۱۹۲۱ تحت عنوان “محکمه طلعت پاشا” با مقدمه و همت آرمین وگنر به آلمانی منتشر شد و ترجمه های بعدی از روی آن در سال های بعد منتشر گردید.


Insta Robot

دانلود | Download
رمـز فـایل : www.p30i.com
در حال گزارش
مشخصات | Information
صاحب اثر : نامشخص
حجم فایل : 2.3 مگابایت
تاریخ انتشار : ۱۴ آذر ۱۳۹۳
امتیاز کارشناس پی سی آی (محمدهادی بیگی) به این مطلب : 8/10
تعداد دانلود : 616
راهنمای نصب | Setup Guide

تمام فایل های آپلود شده در پی سی آی دارای ۵% ریکاوری می باشد. این ویژگی باعث می شود تا مشکل در اکسترکت کردن فایل ها ، کاملا به صفر برسد. برای استفاده از این ویژگی ، اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید (مانند خطای CRC یا Password) ، نرم افزار Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با آن فایل ها به اکسترکت بپردازید.

Your name :
E-mail acc :
Website A :

به نکات زیر توجه کنید

نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.