پی سی آی دانلود | نرم افزار, بازی, اندروید, ,آموزش, کامپیوتر » دانلود بازی استراتژیک تبعید – Banished

Notification دانلود کتاب آرام از راضیه درویش زادهدانلود کتاب هیچوقت دیر نیست از مهسا زهیریدانلود کتاب با تو هرگز از سمیرا16دانلود کتاب آخرین صاعقه جلد دوم از سمیرا بهداددانلود کتاب آخرین صاعقه از سمیرا بهداد
آخرین بروزرسانی های اندروید Whatsapp دانلود آخرین ورژن برنامه Facebook دانلود آخرین ورژن برنامه Instagram دانلود آخرین ورژن برنامه Viber دانلود آخرین ورژن برنامه Clash of Clans دانلود آخرین ورژن بازی Skype دانلود آخرین ورژن برنامه Tango دانلود آخرین ورژن برنامه Line دانلود آخرین ورژن برنامه Mx Player دانلود آخرین ورژن برنامه Beetalk دانلود آخرین ورژن برنامه
آخرین بروزرسانی های ویندوز FireFox دانلود آخرین ورژن برنامه Chrome دانلود آخرین ورژن برنامه IDM دانلود آخرین ورژن برنامه Photoshop دانلود آخرین ورژن برنامه Winrar دانلود آخرین ورژن برنامه Office دانلود آخرین ورژن برنامه Flash Player دانلود آخرین ورژن برنامه 8.1 دانلود آخرین ورژن ویندوز Directx دانلود آخرین ورژن برنامه KM Player دانلود آخرین ورژن برنامه

تبلیغات
تبلیغات
هتلهای مشهد
تبلیغات
7,369
حجم : 100 مگابایت
4 مارس 2014

Banished

Banished یک بازی استراتژیک شهرسازی است. در این بازی شما کنترل مردمانی را به دست دارید که از شهر خویش تبعید شده اند و به امید بر پا کردن یک شهر جدید ، قدم به این مکان نهاده اند. تنها سرمایه آن ها لباس هاییست که بر تن دارند و البته یک گاری پر از منابع مورد نیاز برای ساخت شهر که از محل زندگی سابق خود، همراه آورده اند. هدف بازی این است که بتوانید مردم خود را زنده نگه دارید و از یک مکان خالی از سکنه، یک تمدن عظیم به وجود آورید. راه های تغذیه مردم عبارت است از شکار، جمع آوری خرمن،کشاورزی، تجارت و ماهی گیری. مردم سرمایه اصلی شما هستند و روال زندگی آن ها طبیعی است. برای شما کار می کنند، کودکانی به دنیا می آورند و سرانجام دوران پیری و مرگ آن ها فرا می رسد. پس از تکمیل ساخت و سازها، حاصل دسترنج خود را مشاهده نمایید و از آبادانی که خود در یک سرزمین بکر به وجود آورده اید، لذت ببرید.

مطمئنا علاقه مندان به بازی های سبک استراتژی پیش از این بازی، بازی های بسیاری را که حول محور آبادانی یک منطقه طراحی و ساخته شده اند، بازی کرده اند، اما این بازی نکات و ویژگی های قابل توجهی دارد که باعث می شود از گذراندن وقت خود به آبادانی کشور تبعید شدگان، لذت ببرید. در ادامه برخی از این نکات که در سایر بازی های به این سبک کمتر به آن ها توجه شده بود، را مورد بررسی قرار می دهیم.
ویژگی های بازی :

در این بازی از تصاویر بسیار زیبا با گرافیک بالایی استفاده شده است و این در حالی است که به نسبت داشتن چنین گرافیک بالایی از حجم کمی برخوردار می باشد.
ویژگی های جدیدی به گیم پلی بازی اضافه شده است که در بازی های پیشین موجود نبود، مثلا شما می توانید دستور دهید که ساکنان شهر، درختان ،سنگ ها و سایر قسمت های زمین را که مزاحم ساخت و ساز شما هستند، از سر راه بردارند.
نکته قابل توجه دیگر امکان تنظیم و کشیدن راه توسط بازیکن است. بازیکن می تواند راه های جدیدی احداث کند و آن ها را مدیریت نماید.
بازیکن باید خود را برای مدیریت حوادث غیر قابل پیش بینی آماده کند. مثلا ممکن است آتش همه دسترنج شما را تبدیل به خاکستر نماید.

OS: XP SP3 / Vista / Windows 7 / Windows 8
Processor: 2 GHz Dual Core processor
Memory: 512 MB RAM
Graphics: 512 MB DirectX 9.0c compatible card (SM 2.0+)
DirectX: Version 9.0c
Hard Drive: 150 MB available space
Sound Card: Any

Welcome to the world of Banished! In this city-building strategy game, you control a group of exiled travelers who decide to restart their lives in a new land. They have only the clothes on their backs and a cart filled with supplies from their homeland.
The objective of the game is to keep the population alive and grow it into a successful culture. Options for feeding the people include hunting and gathering, agriculture, trade, and fishing. However, sustainable practices must be considered to survive in the long term.

The townspeople of Banished are your primary resource. They are born, grow older, work, have children of their own, and eventually die. Keeping them healthy, happy, and well-fed are essential to making your town grow. Building new homes is not enough—there must be enough people to move in and have families of their own.


Insta Robot