پی سی آی دانلود | نرم افزار, بازی, اندروید, ,آموزش, کامپیوتر » نسخه جدید رادیو پی سی آی – ورژن 5

Notification دانلود کتاب آرام از راضیه درویش زادهدانلود کتاب هیچوقت دیر نیست از مهسا زهیریدانلود کتاب با تو هرگز از سمیرا16دانلود کتاب آخرین صاعقه جلد دوم از سمیرا بهداددانلود کتاب آخرین صاعقه از سمیرا بهداد
آخرین بروزرسانی های اندروید Whatsapp دانلود آخرین ورژن برنامه Facebook دانلود آخرین ورژن برنامه Instagram دانلود آخرین ورژن برنامه Viber دانلود آخرین ورژن برنامه Clash of Clans دانلود آخرین ورژن بازی Skype دانلود آخرین ورژن برنامه Tango دانلود آخرین ورژن برنامه Line دانلود آخرین ورژن برنامه Mx Player دانلود آخرین ورژن برنامه Beetalk دانلود آخرین ورژن برنامه
آخرین بروزرسانی های ویندوز FireFox دانلود آخرین ورژن برنامه Chrome دانلود آخرین ورژن برنامه IDM دانلود آخرین ورژن برنامه Photoshop دانلود آخرین ورژن برنامه Winrar دانلود آخرین ورژن برنامه Office دانلود آخرین ورژن برنامه Flash Player دانلود آخرین ورژن برنامه 8.1 دانلود آخرین ورژن ویندوز Directx دانلود آخرین ورژن برنامه KM Player دانلود آخرین ورژن برنامه

تبلیغات
تبلیغات
هتلهای مشهد
تبلیغات
8,514
حجم : 7 مگابایت
13 دسامبر 2013

بالاخره نسخه نهایی و کامل رادیو پی سی آی با ورژن ۵ بهمراه امکانات جدید طراحی و ساخته شد .

تغییرات در این نسخه :

۱. کنترل وضعیت اینترنت کاربر ( این عملیات باعث میشود لود نرم افزار چند ثانیه طول بکشد )

  • در صورتی که کاربر به اینترنت متصل نباشد عملیات چک کردن سرور اتفاق نمیافتد و کاربر در صفحه اصلی نرم افزار با تصویر زیر مواجه خواهد شد که در این حالت و عدم دسترسی به اینترنت کاربر میتواند از نرم افزار به عنوان یک پخش کننده صوتی زیبا و کوچک استفاده نماید .

۲. قابلیت دانلود ترانه و یا موزیک آنلاین در حال پخش ( توضیحات هر کلید بر روی تصویر زیر نمایش داده شده است )

 

  • در صورتی کاربر بخواهد موسیقی و یا ترانه در حال پخش از رادیو را دانلود نمائید میتواند بر روی کلید دانلود کلیک کرده و سوالی مبنی بر درخواست کاربر و حجم فایل صوتی برای وی به نمایش در می آید ، هنگامی که کاربر پیام را تایید نماید عملیات دانلود شروع شده و کلید دانلود جای خود را به کلید کنسل کردن دانلود خواهد داد . لازم به ذکر است کلیه فایل های دانلود شده به صورت فلش ذخیره خواهند شد که انشالله در ورژن های بعدی سعی در دانلود فایل ها به صورت Mp3 خواهیم بود .

۳. قابلیت پخش ترانه های صوتی در قالب یک مدیا پلیر زیبا و کم حجم

توضیحات در مورد پخش کننده صوتی

این نسخه از رادیو پی سی آی به یک پلیر صوتی زیبا و کوچک مجهز شده است که هم در حالت آنلاین و هم در حالت آفلاین میتوان از آن استفاده نمود .
این پلیر قابلیت پخش فایل های صوتی .mp3,.wav,.wma,.swf را دارا می باشد . قابلیت لود همزمان بیش از ۲۰۰ ترانه در نرم افزار امکانپذیر است .
۱. کلید شماره یک ، ترانه را به تعداد یک ترانه به عقب بر میگرداند .
۲. کلید شماره دو ، ترانه در حال پخش را Play و Pause مینماید.
۳. کلید شماره سه ، ترانه را به تعداد یک ترانه به جلو می برد .
۴. گزینه شماره چهار ، زمان ترانه در حال پخش را نمایش می دهد.
۵. گزینه شماره پنج ، نام ترانه در حال پخش را نمایش میدهد .
۶. گزینه شماره شش ، طول ترانه در حال پخش را نمایش میدهد ( کاربر میتواند با قرار دادن و کلیک کردن و کشیدن موس در محیط نوار نمایش طول آهنگ ، آهنگ را به دلخواه جلو و عقب ببرد )
۷. گزینه شماره هفت ، حجم صدای ترانه در حال پخش را نمایش میدهد ( کاربر میتواند برای کم و زیاد نمودن صدای موسیقی در حال پخش از کلید وسطی موس یا همان Muse Wheel ( غلتک موس ) استفاده نماید ، اگر غلتک موس را رو به جهت بالا و جلو بچرخانید صدای ترانه افزایش میابد و در صورتی که غلتک موس را به سمت پایین و عقب بچرخانید صدای ترانه کم خواهد شد ، در حالت عادی صدای ترانه بر روی maximum قرار دارد .
۸. گزینه شماره هشت موسیقی های جدید را برای شما بارگزاری میکند .

در صورتی که برای اولین بار به محیط پلیر وارد شوید بصورت خودکار به قسمت لود ترانه راهنمایی خواهید شد ، که پس از لود ترانه و یا ترانه های مورد نظر و بستن نرم افزار پس از ورد مجدد به آخرین ترانه پخش شده توسط نرم افزار راهنمایی خواهید شد

…::: این نرم افزار نیاز به نصب آخرین نسخه از Flash Player دارد :::…

اسکرین شات:


Insta Robot

دانلود | Download
رمـز فـایل : p30i.ir