پی سی آی دانلود | نرم افزار, بازی, اندروید, ,آموزش, کامپیوتر » آموزش کار و ترفند های Apple EarPods

Notification دانلود کتاب آرام از راضیه درویش زادهدانلود کتاب هیچوقت دیر نیست از مهسا زهیریدانلود کتاب با تو هرگز از سمیرا16دانلود کتاب آخرین صاعقه جلد دوم از سمیرا بهداددانلود کتاب آخرین صاعقه از سمیرا بهداد
آخرین بروزرسانی های اندروید Whatsapp دانلود آخرین ورژن برنامه Facebook دانلود آخرین ورژن برنامه Instagram دانلود آخرین ورژن برنامه Viber دانلود آخرین ورژن برنامه Clash of Clans دانلود آخرین ورژن بازی Skype دانلود آخرین ورژن برنامه Tango دانلود آخرین ورژن برنامه Line دانلود آخرین ورژن برنامه Mx Player دانلود آخرین ورژن برنامه Beetalk دانلود آخرین ورژن برنامه
آخرین بروزرسانی های ویندوز FireFox دانلود آخرین ورژن برنامه Chrome دانلود آخرین ورژن برنامه IDM دانلود آخرین ورژن برنامه Photoshop دانلود آخرین ورژن برنامه Winrar دانلود آخرین ورژن برنامه Office دانلود آخرین ورژن برنامه Flash Player دانلود آخرین ورژن برنامه 8.1 دانلود آخرین ورژن ویندوز Directx دانلود آخرین ورژن برنامه KM Player دانلود آخرین ورژن برنامه

تبلیغات
تبلیغات
هتلهای مشهد
تبلیغات
2,528
حجم :
16 آگوست 2014

ear

همانطور که می دانید یکی از جذاب ترین قسمت های خرید آی دیوایس ها ، هدفون های ایرپادز آن ها هستند. ایرپادز ها دارای کیفیت صدای فوق العاده ای می باشند که به همین خاطرهم محبوبیت زیادی را در بین کاربران به خود اختصاص داده اند. اما آیا فکر می کنید که این محبوبیت فقط بابت کیفیت صدای آن است؟ اپل ایده ای فوق العاده را در ایرپادز ها عملی کرده است و آن هم ایجاد کلید های میانبر است. شما می توانید با استفاده از ترکیب دکمه ها در ایرپادز آی دیوایستان را از راه دور کنترل کنید.

اگر از وجود این میانبر ها خبر نداشتید پس ما در این مقاله از پی سی آی همراه باشید.

  • Siri/Voice Control:

در حالت عادی با نگه داشتن کلید وسط ، دستیار Siri اجرا می شود.

2

اگر Siri از طریق قسمت تنظیمات گوشی غیرفعال شده باشد ، برنامه ی voice control اجرا خواهد شد.

 

  • Music

۱. شروع/توقف موزیک

با ضربه زدن بر روی دکمه ی وسط دستگاه شروع به پخش موزیک می کند.

اگر از قبل موزیک در حال پخش بود، متوقف خواهد شد.

توجه داشته باشید که پخش موزیک از برنامه ی Music تنها در حالتی است که آخرین مولتی مدیای اجرا شده در آی دیوایس شما در این برنامه بوده باشد.

3

۲. رد کردن موزیک

با دو بار ضربه زدن پشت سر هم بر روی کلید وسط موزیک در حال پخش رد خواهد شد و موزیک بعدی اجرا می شود.

4

 

۳. بازگشت به ابتدا- رفتن به موزیک قبلی

با سه بار ضربه زدن پشت سر هم موزیک در حال پخش به ابتدای آهنگ می رود.

اگر این عمل رو مجددا تکرار کنید موزیک قبلی پخش خواهد شد.

5

 

۴. به جلو بردن موزیک

با دوبار ضربه زدن و نگه داشتن کلید وسط می توانید موزیک را به جلو ببرید و هنگامی که به بخش مورد نظر رسیدید آنرا رها کنید.

6

 

۵. به عقب بردن موزیک

با سه بار ضربه زدن و نگه داشتن کلید وسط می توانید موزیک را به عقب ببرید و هنگامی که به بخش مورد نظر رسیدید آنرا رها کنید.

7

 

  • Camera

در برنامه Camera با زدن کلید های volume up یا volume down می توانید بدون تکان خوردن دست و بدنتان عکس گرفته و یا فیلمبرداری را شروع یا متوقف کنید.

  • Call

۱. پاسخ تماس/قطع تماس

هنگامی که کسی برای شما تماس می گیرد با یه بار زدن دکمه ی وسط می توانید به آن پاسخ دهید. همچنین در پایان هم با انجام همین کار می توانید تماس را قطع کنید.

8

 

۲. رد تماس

هنگامی که کسی برای شما تماس می گیرد با نگه داشتن دکمه ی وسط برای چند لحظه می توانید آن تماس تلفنی را رد کنید.

9

 


Insta Robot

دانلود | Download
رمـز فـایل : p30i.ir