پی سی آی دانلود | نرم افزار, بازی, اندروید, ,آموزش, کامپیوتر » کپی بدون اجازه فایل های فلش مموری با FileStealer ورژن 3

Notification دانلود کتاب آرام از راضیه درویش زادهدانلود کتاب هیچوقت دیر نیست از مهسا زهیریدانلود کتاب با تو هرگز از سمیرا16دانلود کتاب آخرین صاعقه جلد دوم از سمیرا بهداددانلود کتاب آخرین صاعقه از سمیرا بهداد
آخرین بروزرسانی های اندروید Whatsapp دانلود آخرین ورژن برنامه Facebook دانلود آخرین ورژن برنامه Instagram دانلود آخرین ورژن برنامه Viber دانلود آخرین ورژن برنامه Clash of Clans دانلود آخرین ورژن بازی Skype دانلود آخرین ورژن برنامه Tango دانلود آخرین ورژن برنامه Line دانلود آخرین ورژن برنامه Mx Player دانلود آخرین ورژن برنامه Beetalk دانلود آخرین ورژن برنامه
آخرین بروزرسانی های ویندوز FireFox دانلود آخرین ورژن برنامه Chrome دانلود آخرین ورژن برنامه IDM دانلود آخرین ورژن برنامه Photoshop دانلود آخرین ورژن برنامه Winrar دانلود آخرین ورژن برنامه Office دانلود آخرین ورژن برنامه Flash Player دانلود آخرین ورژن برنامه 8.1 دانلود آخرین ورژن ویندوز Directx دانلود آخرین ورژن برنامه KM Player دانلود آخرین ورژن برنامه

تبلیغات
تبلیغات
هتلهای مشهد
تبلیغات
26,124
حجم : 247 کیلوبایت
16 سپتامبر 2013

FileStealer

FileStealer چیست ؟

FileStealer یا دزد فایل ها اگر شما با نسخه ۱ و ۲ این برنامه کار کرده باشید قطعا با کار این برنامه آگاه هستید اما در صورتی که برای اولین بار است که می خواهید با این برنامه کار کنید بهتر است توضیح مختصری در مورد این برنامه بدم .

FileStealer یک برنامه هوشمند است که بعد از کپی شدن در فلش ( کول دیسک ) شما ، قادر خواهد بود فایل هایی را با فرمت های مورد نظر در کل هارد دیسک را جستجو کند و به صورت اتوماتیک در فلش شما ذخیره کند . و پوشه حاوی فایل ها هم مخفی می شود .

FileStealer H 2 F – V 3 امکانات : جدید

  • قادر به بی نهایت فرمت در کل سیستم قربانی هستید .
  • امنیت بالا
  • سرعت دریافت فایل ها بالا
  • اجرا برنامه : کافی است کول دیسک به سیستم قربانی برسد . خود قربانی برنامه را اجرا می کند .
  • اعلام خاتمه : ! هیچ پیامی جهت حفظ امنیت در برنامه وجود ندارد .
  • دریافت یوزر و پس کارت دیال آپ

آموزش کار با برنامه :
به دلیل زیاد بودن تصاویر در صورتی که تصویرهای زیر لود نشدن روی تصویر لود نشده کلیک راست کنید و گزینه Show Picture را بزنید .

۱- بعد از دانلود برنامه و خارج کردن از حالت فشرده این سه فایل را بایستی داشته باشید .
همان طور که گفته شده می بایست این سه فایل را در ریشه اصلی کول دیسک خود درج کنید .


۲- بعد از درج در کول دیسک می بایست فرمت هایی را که می خواهید برنامه برای شما از سیستم قربانی دریافت کنید را همانند تصویر زیر تایپ و ذخیره کنید . جهت ذخیره می توایند کلید های ترکیبی Ctrl + S را بفشارید .


۳- جهت حفظ امنیت شما بهتر است این سه فایل را مخفی کنید .


۴- چگونه این سه فایل را مخفی کنیم ؟
جهت مخفی نمودن این سه فایل همانند تصویر زیر هر سه فایل را به حالت انتخاب در می آوریم و روی یکی از فایل ها کلیک راست می کنید و با باز شدن یک پنجره گزینه Hidden را انتخاب می کنیم . و بعد روی کامند OK کلیک می کنیم . به همین سادگی این مرحله هم به پایان رسید .

7

۵- یک مثال جهت درک بهتر

5


۶- حال چگونه فایل های مخفی شده در کول دیسک را نمایش دهیم ؟

در هنگام ظاهر سازی پوشه باید از طریق زیر ظاهر شود .

My Computer را باز کرده و در منو بالا بر روی Tools کلیک کرده و منو جدیدی باز خواهد شد روی Folder Options کلیک کرده پنجره ۴ زبانه باز خواهد شد و در زبانه دوم View می بایست در قسمت Advanced Settings تغییرات زیر را اعمال کنید .


Insta Robot