P30i

قابلیت end-to-end Encryption در واتساپ چیست ؟

end-to-end Encryption در واتساپ

در آپدیت جدید Whatsapp با پیغام Messages you send to this chat and calls are now secured with end-to-end encryption .tap for more info مواجه می شوید. اما این پیغام به چه معناست ؟ با ما همراه باشید.

whatsapp-Encryption

end-to-end Encryption در واتساپ

در آپدیت جدید Whatsapp قابلیت جدیدی به نام Encryption end-to-end اضافه شده است که به صورت اتوماتیک بین دو کاربر که از واتساپ بروز شده استفاده می کنند اعمال می شود. به همین دلیل است که هنوز با بعضی از کنتاکت ها علامت قفل نمایش داده نمی شود ولی برای بعضی دیگر نمایش داده می شود.

حال Encryption چیست و چه کاری می کند ؟

Encryption همان رمزگذاری پیام ها و تماس هاست که از این به بعد روی پیام های شما اعمال می شود و هیچکس جز خود شما و طرف مقابلتان قادر به خواند پیام های تان نیست چون برای هر دو شخص نوعی الگوریتم خاص در نظر گرفته می شود و پیام ها با آن الگوریتم ارسال و دریافت می شوند که حتی خود شرکت واتساپ هم دیگر قادر به بازگشایی این رمزگذاری نیست و این بدان معناست که واتساپ متعهد شده است که پیام های رد و بدل شده بین شما و سایرین کاملا امن بوده و دیگر نگرانی بابت لو رفتن پیام هایتان حتی به مقامات قضایی نخواهید داشت. این قابلیت و بروزرسانی امنیتی در واتساپ اجباری بوده و قابلیت غیرفعالسازی ندارد. برای دانلود آپدیت جدید واتساپ با قابلیت Encryption به صفحه دانلود آپدیت جدید واتساپ مراجعه کنید.

رمـز فـایل : p30i.ir

دیدگاه‌ها (0)

*
*

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.