P30i

دانلود رمان نخستین عشق اثر ایوان تورگنیف

رمان نخستین عشق نوشته ایوان تورگنیف

رمان نخستین عشق نوشته ایوان تورگنیف Ivan Turgenev First Love PDF Book

کتاب «نخستین عشق» اثر ایوان تورگینف داستان عشق دختری به نام «آسیا» می باشد. پسری روسی به نام «ن» که برای گذران زندگی به آلمان می آید، با برادر و خواهری هموطن آشنا می شود. گاگین و آسیا همان برادر و خواهر بودند. دوستی عمیق گاگین و «ن» باعث شد که آسیا به «ن» دلببندد. عدم رازداری خواهر به برادر و رابطه صمیمی دو دوست باعث این میشود که قرار ملاقات آسیا و محبوبش به گوش گاگین برسد. گاگین از پسر ماجرا درخواست دارد که به دیدن آسیا برود چون او حالش اصلا خوب نیست. غرور پسر در قرار ملاقاتش باعث می شود که به آسیا راستش را نگوید و به دختر نگوید که دلبندش است. آسیا و گاگین هم صبح زود فردای آن روز آلمان را به مقصد لندن و سپس روسیه ترک کردند و «ن» هر چه گشت دیگر آسیا را ندید. برای دانلود کتاب رمان نخستین عشق نوشته ایوان تورگنیف با ما همراه باشید.

در رمان «نخستین عشق» تقریباً مانند بیشتر آثار این نویسنده، اینجا هم پای عشق در میان است، منتها عشقی با سرنوشتی نامعلوم.

«تورگینف» نویسنده و رمان نویس معروف روسی در سال ۱۸۱۸ در شهر «اورل» شوروی چشم به حیات هستی گشود. خانواده پدری اش از سرشناسان و اشراف بودند و پدرش از نظامیان ارتش روسیه بود.

در برخی از آثار وی بیشتر آیده آل های یک هنرمند به تصویر کشیده می شود. قهرمانانش بیشتر دهقانان و غلامان روسی هستند که از ظلم اربابان به جان آمده اند.

آثار مهم وی: «آبهای بهاری»، «سر زمین بکر»، «پدران و پسران»، «دو دوست»، «آسیه عشق نخستین»، «دود»، «نجیب زادگان»، «مومو»، «یادداشت های یک شکارچی»، «زندگی آرام» و اشعار نثر و ده ها داستان دیگر می باشد.

رمـز فـایل : www.p30i.com

دیدگاه‌ها (1)

*
*

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

    نسیم مهمان آذر 1, 1393 پاسخ

    ممنون از شما میشه نسخه کتابچه اونو بزارین