P30i

دانلود رمان برای همیشه سلام برای همیشه خداحافظ نوشته secret girl103

رمان برای همیشه سلام برای همیشه خداحافظ

رمان برای همیشه سلام برای همیشه خداحافظ

 

خلاصه داستان رمان برای همیشه سلام برای همیشه خداحافظ :

داستان دختریه که فکر میکنه یه عاشق واقعیه که به خاطر عشقش خیلی فداکاری میکنه. اون حتی میدونه که فداکاری هاش بیش تر حماقته تا فداکاری، ولی به خاطر عشقش نمیتونه بی خیال بشه. زندگیه اون با ورود به دانشگاه جوری عوض میشه که هیچ وقت فکرشم نمی کرده… برای دانلود رمان برای همیشه سلام برای همیشه خداحافظ با ما همراه باشید

قسمتی از این رمان زیبا:

اون موقع ها تنها فکرم امیر بود که مثل همیشه عاشقش بودمو دوستش داشتم. اصلا نمی تونستم فکر کنم بعد از اون همه سختی و ناراحتی که تحمل کردم یه روز قرار باشه واسه همیشه بی خیالش بشم. درسته که اون خیلی اذیتم کرد، چه وقتی که معتاد بود و چه وقتی که ترک کرد همیشه با حرفاش ناراحتم میکرد اما دلم خوش بود به اینکه دوستم داره و بعده ها درست میشه. سعی می کردم همیشه درکش کنم، همه جوره حمایتش می کردم. رو حرفش حرف نمی زدم. صبر و تحملم برعکس این روزا اون وقتا خیلی زیاد بود. تا اینکه یه شب داشتم واسه امتحان فردا صبحم درس می خوندم که امیر اس داد.

-مینا باید باهات حرف بزنم.

میشه بذاری واسه یه وقت دیگه؟ الان دارم درس می خونم.

-نه، همین الان باید باهات حرف بزنم.

باشه، بگو

-ببین مینا، من تورو از دنیاهم بیشتر دوست دارم. تو دنیا اگه یه دختر باشه که تو پاکی، صداقت، خوبی و خانومی تک باشه، اون تویی. حرفاش داشت نگرانم می کرد. یه حس خیلی بدی داشتم. بهش گفتم:

خواهش مقدمه چینی نکن. حرفتو رک و راست بزن. می دونی که من از اینجور حرف زدن خوشم نمیاد پس درست بگو چی می خوای بگی.

رمـز فـایل : www.p30i.com

دیدگاه‌ها (0)

*
*

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.