P30i

دانلود رمان کتاب نگاهم کن نوشته الهام قسیم

کتاب نگاهم کن نوشته الهام قسیم

کتاب نگاهم کن نوشته الهام قسیم

Look at me By Elham Ghasim Download PDF Book

قسمتی از کتاب نگاهم کن نوشته الهام قسیم :

روزها و ماهها با خودم کلنجار رفته بودم تا مازیار را پذیرفته بودم و در حقیقت اجازه ی خواستگاری به او داده بودم.ولی حالا او چه طور جرا ت می کرد ؟ مگر غیر از این بود که برای به دست اوردنم چه کارها که نکرد . پس چرا حالا که من راضی بودم و او داشت به خواسته اش می رسید انقدر بی تفاوت شده بود . مگر همیشه نمی گفت من از سرش زیادی هستم ؟ پس حالا چرا؟؟؟ مغزم داشت از انبوه این سوالات می ترکید . چیزی نمی فهمیدم و فقط انکه نمی توانستم ترکش کنم. دیگر خیلی دیر بود و من طاقت و قدرت این کار را نداشتم .دنیای من بدون او تیره و تار بود . حالا که به ان روزها فکر می کنم نمی دانم مشکل از اشتباه من برای پذیرفتن او بود یا از سادگی و حماقتم برای ادامه دادن با او ؟ خیلی بچه بودم. خیلی خام بودم .شاید هم الان چون از ان موقعیت دورم این چنین می گویم و اگر دوباره به همان وقتها برگردم باز همین کارها را بکنم .

یکی از همان روزهایی که با مازیار تلفنی حرف می زدم گفتم:

میشه بهم بگی چت شده ؟ تو که اینجوری نبودی اما الان عوض شدی و من اصلا دلیلشو نمی دونم . از من چیزی دیدی ؟ از دست من ناراحتی ؟

هزارمین بار بود که این سوالات را می پرسیدم که او هر بار یا سکوت می کرد و یا ارام می گفت (هیچی )… با این طرز جواب دادنش اوایل فکر می کردم یا مشغول کاریست و حواسش پیش من نیست یا کسی درکنارش نشسته واو نمی توانددرست و حسابی جواب دهد . یا شاید خسته است و حوصله ندارد. اما با تکرار این موضوع دیگر کم می اوردم .خسته شده بودم . با این رفتارش به من قبولانده بود که دیگر نمی توانم خواستنی باشم .ممکن نیست کسی عاشقم شود و برای همیشه عاشقم بماند .

حتی یکبار این را غیر مستقیم گفت ومن ان شب چقدر گریه کردم …

برای دانلود کتاب نگاهم کن نوشته الهام قسیم با ما همراه باشید

رمـز فـایل : www.p30i.com

دیدگاه‌ها (0)

*
*

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.