P30i

بررسی کامل بازی جی تی ای وی | GTAV

GTAV

برای دریافت کدهای تقلب نسخه کامپیوتری بازی GTA V اینجا کلیک کنید

 

زمانی که سخن از سبک Open World به میان می آید بدون شک نام اولین عنوانی که به ذهن می رسد سریGrand Theft Auto  می باشد . راکستار خالق این سری  توانسته است…

 در هر نسخه از آن دست به ابتکارات و نوآوری های فوق العاده ای بزند و آزادی عمل واقعی را در اختیار مخاطب قرار دهد . اصلی ترین نکته ای که سبب شده است تا این سری به محبوبیت فوق العاده ای دست یابد ، ارایه ی تجربه ای ناب از زندگی واقعی در قالب یک بازی ویدویی می باشد .

 داستان این سری در واقع داستان واقعی آمریکا است ، کشوری که خرید و فروش اسلحه در آن آزاد است و هر لحظه ممکن است فردی توسط دیگری کشته شود ، کشوری که در آن بسیاری از مردم تنها راه پول در آوردن را سرقت و جرم می دانند و قهرمانان این سری نیز شخصیتی از دل همین مردم می باشند . راکستار با درک بسیار مناسب از وضعیت جامعه آمریکا دست به خلق عنوانی زده که بیش از پیش درک این مسائل را امکان پذیر تر می کند . آخرین نسخه ی این سری یعنی GTA IV  این رسالت را به نحوه ی عالی انجام داد و داستان زندگی فردی را به تصور می کشید که از کشوری دیگر به آمریکا سفر کرده است تا از راه جرم و جنایت به پول دست یابد و این همان نکته ای است که در بالا به آن اشاره شد .  حال که این نسل کنسول ها یعنی Xbox 360  و PS3 به روز های پایانی خود نزدیک می شوند راکستار می خواهد با انتشار پنجمین نسخه از این سری یعنی Grand Theft Auto V بار دیگر مرز های سبک Open World را گسترش دهد و این بازی را به افسانه تبدیل کند .  اینبار راکستار ریسک بسیار بزرگی انجام داده است و شخصیت های قابل بازی را به سه نفر افزایش داده است و شما باید در قالب هر یک از آن ها به رویایشان دست یابید .

 

buy

۳ تفنگدار

داستان بازی حول سه شخصیت به نام های مایکل ، ترور و فرانکلین می گذرد . مایکل مردی میانسال است که در گذشته به سرقت مشغول بوده است ولی طی معامله ای که با FBI کرده است توانسته بدون زندانی شدن به زندگی خود ادامه دهد و دست از سرقت بکشد . او دارای خانواده ای ۳ نفره متشکل از همسر  به نام Amanda و یک پسر به نام  James و دختری به نام Tracy می باشد .  James   نیز پس از مدتی پای جای پدرش می گذارد و با وی در کار های خلاف شرکت می کند . درگیری های خانوادگی و فشار های ناشی از آن سبب شده است تا مایکل به روان شناس مراجعه کند تا شاید راه حلی برای مشکل خویش یابد . دومین شخصیت بازی یعنی ترور فیلیپس دوست و همکار قدیمی مایکل در سرقت هایش می باشد .  وی در گذشته در ارتش خدمت می کرده است و خلبان بوده است از این رو به راحتی می تواند با انواع هواپیما و بالگرد پرواز کند . وی به دلیل مسائل ناشی از جنگ کنترل روانی خود را از دست داده است و در بسیاری از مواقع رفتاری زندده و نا متعادل دارد . سومین شخصیت بازی یا به عبارت دیگر همان فرانکلین جوان ترین عضو گروه می باشد . فرانکلین در جنوب لوس سانتوس و در محله ی فقیر نشین به دنیا آمده است ولی هرگز خانواده ای نداشته است . او همانند دیگر جوانان سیاه پوست آمریکایی در فکر کسب درآمد زیاد در مدت کمی است یا به عبارت دیگر قصد دارد راه صد ساله را یک شبه طی کند . او در یک نمایندگی خودرو کار می کند که صاحب آن یک گنگستر ارمنی به نام Simeon Yetarian می باشد . اگر فردی خودرویی از نمایندگی  Yetarian  خریداری کند ولی پول آن را به موقع پرداخت نکند فرانکلین برای دریافت پول به زور وارد عمل می شود و اگر نتواند پولی دریافت کند خودرو را پس می گیرد . وی نیز دارای یک خواهر می باشد که همواره وی را سرزنش می کند که از راه خلاف پول به دست می آورد ولی برای وی تنها کسب پول اهمیت دارد .

همانطور که در بالا اشاره شد این بازی وضعیت واقعی جامعه آمریکا را در یک دنیای خیالی روایت می کند از این رو با توجه به بحران اقتصادی و کاهش ارزش دلار در دنیای واقعی این اتفاق در دنیایGTA V  نیز رخ داده است و تمام معادلات این سه شخصیت را به هم می ریزد از این رو آن ها با یکدیگر همراه می شوند تا از طریق سرقت به پول مورد نیاز خود دست یاند . بازی در شهر خیالی لوس سانتوس که برداشتی آزاد از لوس آنجلس می باشد دنبال می شود . شهری متراکم و پر جمعیت که از امکانات ویژه برخوردار است و در ظاهر یک شهر آرمانی به نظر می رسد ولی در بطن آن جنایت ها و قتل های زیادی اتفاق می افتد . در واقع GTA V  قصد دارد تا زندگی ۳ شخصیت را به تصویر بکشد که هر کدام از ویژگی های خاص و مشکلات ویژه ی بر خوردار هستند برای ولی وضعیت موجود سبب می شود که هر سه نفر ان ها برای یک هدف یعنی کسب پول کنار هم جمع شوند و این امر باعث می شود فردی چون مایکل که دارای خانواده است با فردی چون ترور که از مشکلات عصبی رنج می برد و جوان خامی چون فرانکلین همراه شود .

به آزادی سلام کنید

مهم ترین مشخصه ی بازی های سبک Open World گیم پلی بی حد و حصر آن ها می باشد . سری GTA  تا کنون توانسته از لحاظ آزادی عمل در گیم پلی همگان را راضی نگه دارد ولی اینبار راکستار می خواهد پا را فراتر گذاشته و یک جهان آزاد واقعی را ارایه دهد . تقریبا اکثر نکات بازی نسبت به نسخه ی قبلی دچار تغییر شده است یا به نحوی تکمیل و کامل گردیده است . اولین تغییر بازی که کاملا مشهود است نقشه ی کوچکی است که در پایین و سمت چپ صفحه ی نمایش قرار دارد . این نقشه تا آخرین نسخه یعنی GTA IV  دایره ای شکل بود ولی در این نسخه به شکل مستطیل در آمده است تا دید بهتری از نقشه در اختیار بازیباز قرار گیرد . همچنین دیگر نوار سلامتی و استقامت به صورت جداگانه در صفحه به نمایش در نمی آید و در زیر همین نقشه موجود خواهد بود . همچنین در گوشه پایین سمت راست نیز یک منوی کاربردی قرار دارد که به وسیله ی آن می توانید شخصیت قابل بازی خود را تغییر دهید .

سوئیچ بین ۳ کاراکتر اصلی در صورتی که در نزدیک هم باشند بدون بالا رفتن دوربین این عمل صورت می گیرد  ولی در صورتی که فاصله ی میان کاراکتر ها زیاد باشد دوربین بالا آمده و یک نمای کلی از لوس سانتوس را به تصویر میک شد سپس مکان کاراکتر بعدی را شناسایی کرده و شما در نقش وی قرار می گیرد که این عمل با الگو برداری از Gogle Map  در بازی جای گرفته است . هنگامی که دو کاراکتر قابل بازی در کنار یکدیگر قرار داشته باشند و شما بین آن ها سوئیچ انجام دهید کاراکتر قبلی به کار خود ادامه خواهد داد برای مثال اگر فرانکلین و مایکل در یک اتومبیل کنار هم قرار داشته باشند و شما در نقش مایکل به رانندگی مشغول باشید و در این حال به فرانکلین سوئیچ کنید مایکل همچنان به کار خود یعنی رانندگی ادامه خواهد داد .  همچنین هنگامی که در این منوی کاربری در نقش هر یک از کاراکتر ها قرار بگیرید مهارت ها و توانایی های وی به صورت جدول مانند در بالای این منو به نمایش در می آید هر یک کاراکتر های بازی توانایی به خصوص خود را دارا هستند . مایکل که یک دزد کارکشته است و نقش فرمانده گروه را بر عهده دارد همانند Max Payne  توانایی bullet time را در اختیار دارد و فرانکلین نیز چیزی شبیه به همین توانایی را در حین رانندگی در اختیار دارد یعنی اینکه می تواند در حین رانندگی زمان را آهسته کند .  ترور هم دارای حالتی است که در ان به مرز جنون می رسد و ضربات او بر روی دشمنان دارای قدرتی دو چندان می شود . همچنین هر کدام از این کاراکتر ها در کنار این ویژگی ها به خصوص دارای مهارت های خاصی نیز می باشند . همانطور که در تریلر گیم پلی بازی نیز مشاهده شد ترور نقش خلبان این تیم سه نفره را بر عهده دارد و در اغلب موارد وظیفه ی فرار از مهلکه بر عهده ی او می باشد . فرانکلین نیز معمولا به عنوان راننده ی تیم و همچنین در درگیری ها وظیفه ی پشتیبانی را بر عهده دارد همانطور که در تریلر نیز در یکی از مراحل وی با اسلحه تک تیرانداز در حال پشتیبانی از مایکل بود . مایکل نیز معمولا به عنوان نفر اصلی و سر دسته تیم به قلب دشمن می زند و اکثر مراحل را باید در نقش او انجام داد .

طبق  رویه ی معمول دست شما در انجام ماموریت ها کاملا باز می باشد یعنی شما قادرید که هر طور که مایل می باشید ماموریت خود را انجام دهید . در این نسخه برای انجام سرقت ها راه های مختلفی وجود دارد که دو راه اصلی هممان مخفی کاری و دیگری سرقت مستقیم است . همانطور که می دانید سرقت مستقیم معمولا با دردسر زیادی همراه است و شما صد در صد مورد تعقیب پلیس ها قرار می گیرد ولی در راه مخفی کاری شما قادرید بدون کوچکترین مشکلی به یک سرقت بزرگ دست بزنید . برای مثال شما قادرید از طریق غواصی و از زیر آب خود را به محل مورد نظر برسانید و با انجام اعمال مختافی چون بردین در یا وارد شدن از بالای ساختمان و در کمال مخفی کاری به سرقت خود بپردازید البته در این راه کاراکتر های دیگر نیز می توانند بسیار مفید باشند برای مثال هنگامی که با ترور در حال سرقت مخفیانه در گوشه ای از شهر می باشید ، فرانکلین و میاکل با انجام کار های خلاف نظیر یک سرقت کوچک ولی پر سر و صدا سعی می کنند تا تمرکز پلیس شهر را بر روی خود متمرکز کنند تا ترور بتواند به راحتی به سرقت خود ادامه دهد . در GTA V  استراتژی برای سرقت بسیار حایز اهمیت می باشد و اینبار شما بدون برنامه ریزی قبلی نمی توانید به سرقت بپردازید چون هر لحظه ممکن است توسط پلیس دستگیر شوید ، برای مثال هنگامی که می خواهید یک ماشین حمل پول را سرقت کنید باید ابتدا راه این ماشین را توسط یک خودروی دیگر سد کنید و سپس با توجه به نقشه ی خود ماشین را منهدم کنید حال می توانید با تیراندازی آن را منهدم سازید و یا با یک خودروی دیگر به آن ضربه بزنید پول درون آن را سرقت کنید . اینبار پلیس های بازی نیز دچار تغییرات گسترده ای شده اند و شما قادر نیستید به راحتی از چنگ آن ها بگریزید . پلیس ها در تعقیب و گریز از تاکتیک های پیشرفت رانندگی استفاده می کنند و هنگامی که با پای پیاده به دنبال شما هستند سعی می کنند در مناطق بلند تری از سطح زمین قرار گیرند تا دید بهتری نسبت به شما و موقعیت داشته باشند  . یکی دیگر از نکات جالبی که به بازی اضافه شده است توانایی شکار حیوانات یا همان سیستم حیات وحش است که راکستار با الگو برداری از دیگر عنوان موفق و Open World  خود یعنی Red Dead Redemption آن را در بازی گنجانده است . هر محیطی در بازی دارای جانوران مخصوص به خود می باشد و البته در ساعات خاصی این جانوران برای به دست آوردن غذا و نوشیدن آب خود را نمایان می کنند که بهترین فرصت برای شکار آن ها می باشد برای مثال هنگامی که قصد دارید یک آهو را شکار کنید مسلما در صورتی که او متوجه حضور شما شود سریع پا به فرار می گذارد ولی اگر شما محل آب خوردن او را بیابید و آنجا کمین کنید مطمئن باشید که می توانید آن را شکار کنید . همچنین شما قادرید در اوقات فراغت خود نیز به سرگرمی مورد علاقه خود بپردازید زیرا به گفته ی راکستار درGTA V  هر آنچه شما به عنوان علاقه و نیاز خواهید داشت وجود دارد از این رو شما قادرید به مسابقات دوچرخه سواری ، موتور سواری ، گلف و حتی تنیس بپردازید و اگر به کارهای هیجان انگیز علاقه دارید از بالای کوه با چتر نجات پایین بپرید و حتی می توانید برای تقویت تیراندازی خود به باشگاه تیراندازی بروید و این مهارت خود را افزایش دهید  .

یکی از مهم ترین فاکتور های سری GTA  توانایی شخصی سازی اغلب وسایل موجود در بازی می باشد که اتومبیل ها مهم ترین آن ها هستند . در این نسخه بیش از ۱۰۰۰ نوع اتومبیل مختلف وجود دارد که همه ی ان ها توانایی شخصی سازی را دارا هستند و شما قادرید هر خودرویی را به هر شکلی که مایلید تبدیل کنید . البته توانایی شخصی سازی به ماشین خلاصه نمی شود و موارد مختلفی را در بر می گیرد تا آنجایی که شما قادرید سگ خود را نیز شخصی سازی کنید و قلاده ی به خصوص برای آن قرار دهید . در مورد خرید لباس نیز بازی دچار تغییرات مفیدی شده است و دیگر لازم نیست برای مشاهده ی هر لباس آن امتحان کنید بلکه قادرید بدون هیچ بارگذاری هر لباسی را که می خواهید امتحان کنید و حتی رنگ آن را نیز به رنگ دلخواه خود تغییر دهید . سیستم تیراندازی و سلاح هایGTA V  نیز با توجه به عنوان Red Dead Redemption ساخته شده است . شما در بازی توانایی حمل ۱۰ اسلحه مختلف را خواهید داشت که هر یک دارای ویژگی خاص خود می باشند و همچنین می توان آن ها را ارتقا داد . در بازی قابلیت کارو گیری نیز وجود دارد و شما قادرید در پشت اشیای مختلف که در میدان نبرد وجود دارد پنهان شوید . همچنین دیگر نیاز نیست برای شلیک به دشمنان روی آن ها قفل کنید بلکه می توانید به راحتی دوربین با نزدیک شدن رو دشمنان به طور اتوماتیک روی ان ها قرار می گیرد و شما قادرید آن ها را از پای در آورید که البته این قابلیت علاوه بر زمان کاور گیری در حرکت نیز قابل استفاده است . یکی دیگر از تغییرات عمده ی بازی سیستم اقتصادی آن می باشد . در GTA IV شاهد یک سیستم بسیار ضعیف بودیم که به هیچ وجه در خور نام عنوان به آن بزرگی نبود و راه زیادی وجود نداشت تا شما بتوانید پول به دست آمده ی خود را در بازی خرج کنید ولی راکستار که خوب می داند چگونه اشتباهات گذشته را به فرصت تبدیل کند اینبار نیز دست به ابتکار زده است . راه های زیادی از جمبه خرید و فروش املاک ، سهام و حتی خودرو در بازی وجود دارد که شما به وسیله آن ها قادرید بر پول خود بیفزاید . همچنین شرط بندی ها و شرکت در ان ها یکی دیگر از راه های خرج کردن پول شما می باشد .

تا کنون همه ی بخش های GTA V عالی بوده است ولی یک دیگر از بخش های مهم یک بازی Open World تعداد مراحل فرعی و تنوع ان ها می باشد که این سری همواره در ان پیشتاز بوده است . مراحل فرعی این عنوان به قدری متنوع است که راکستارا علام کرده است که ۱ درصد هم امکان ندارد شما شاهد یک مرحله ی فرعی یکسان باشید که این نشان از نبوغ بالای سازندگان دارد . بخش مهمی از این مراحل فرعی را سرقت های کوچک تشکیل می دهد که مکانیزم آن ها دقیقا شبیه به سرقات های اصلی بازی می باشد تنها با این تفاوت که در یک مقیاس کوچک دنبال می شود . البته هر یک از سه شخصیت بازی با توجه به داستانی که برای خود دارند ماموریت های به خصوص خود را نیز دارا هستند برای مثال در نقش مایکل شما قادرید با پسر خود به دوچرخه سواری بپردازید یا اینکه در نقش ترور با دیگران به رقابت خلبانی مشغول شوید . در کل می توان گفت گیم پلی GTA V چیزی نیست که بتوان آن را در یک مقاله وصف کرد و برای درک آن تجربه ی خود بازی آن هم با توجه به تمام جزئیات آن لازم است ولی می توان گفت GTA V همان چیزی است که یک بازیباز به آن نیاز دارد یک جهان واقعی . اما اینبار شاهد یک بخش فوق العاده در این عنوان خواهیم بود که همان بخش چند نفره است . این بخش تنها یک نمایش بسیار کوتاه در پایان تریلر گمی پلی این عنوان داشت که خود گواه بر شگفت انگیز بودن آن است . در این بخش هر بازیکن قادر است به قعالیت خاص خود بپردازد و حتی افراد با یکدیگر تیم تشکیل دهند و به سرقت بپردازند . به گفته راکستار این بخش بی نظیر و فوق العاده است و همین می تواند نشان دهد که این عنوان تا چه حد بزرگ خواهد بود .

به شهر جنایت خوش آمدید

هنوز نامی از موتور گرافیکیGTA V  برده نشده است ولی میت وان حدس زد بازی با موتور بهینه شده Rage در حال ساخت است . GTA V در زمینه ی گرافیکی جنجال زیادی آفریده است . پس از پخش تریلر گیم پلی بازی و مقایسه گرافیک بازی با تصاویر منتشر شده از بازی بسیاری راکستار را به دروغ گویی متهم کردند زیرا کیفیت گرافیکی تریلر به هیچ وجه قابل مقایسه با تصاویر نبود البته هنوز راکستار واکنشی نسبت به این سخنان نداشته است . از این موضع که عبور کنیم باید راکستار را بابت خلق چنین دنیای بزرگ و پر جزئیاتی ستایش کرد . چنین وسعت و جزئیاتی در هیچ عنوانی تا کنون مشاهده نشده است . تمامی NPC های موجود در بازی دارای هوش مصنوعی فوق العاده ای می باشند و نسبت به رفتار کاراکتر ها قابل بازی و حتی سایر NPC ها واکنش های خاصی نشان میدهند برای مثال اگر مردم عادی ترور را با لباس خونین مشاهده کنند نسبت به او مشکوک می شوند و حتی با ترس و واهمه از وی دور می شوند . هر یک از ۳ کاراکتر قابل بازی دارای حرکات و انیمیشن های خاص خود می باشند و حتی شیوه ی راه رفتن آن ها نیز با هم تفاوت دارد . تخریب پذیری بازی در حد بسیار خوبی قرار دارد و حتی شیوه خرد شدن دیوار ها و بلوک های سیمانی و حتی شیشه شدن شیشه هم از قاعده ی خاصی پیروی می کند و کاملا رئال می باشد . هنوز نامی از صداگذارن شخصیت های اصلی بازی و بازیگران آن ها برده نشده است و راکستار تنها به معرفی صداپیشگان شخصیت های فرعی بسنده کرده است ولی با توجه به تریلر ها نیز می توان دریافت که صداپیشگان افراد کارکشته ای هستند زیرا به خوبی در لحن ترور دیوانگی و در لحن مایکل خستگی و درماندگی مشهود است . موسیقی بازی نیز طبق معمول تم هیجانی دارد و سعی شده است در میان آن از صدا خوانندگان مشهور نیز استفاده شود که این امر امتحان خود را در نسخه های قبلی پس داده است .

طعم زندگی واقعی

Grand Theft Auto V یا به طور خلاصه همان GTA V بدون شک یکی از برترین عناوین نسل حاضر خواهد بود . عنوانی که در واپسین روز های این نسل عرضه خواهد شد و می خواهد نام خود را به عنوان شاهکار این نسل ثبت کند و به یک افسانه تبدیل شود . تا ۱۷ سپتامبر ( ۲۶ شهریور ) باید منتظر ماند و دید که راکستار اینبار چه دنیایی را فراهم ساخته است . GTA V  تنها بر روی Xbox 360  و PS3 عرضه خواهد شد و هنوز خبری از تایید نسخه ی PC آن نمی باشد .

رمـز فـایل : p30i.ir

دیدگاه‌ها (160)

*
*

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

  parsa مهمان مهر 5, 1392 پاسخ

  چه جوری ماشین اصلی هر کاراکتر رو عوض کرد.

  sajad مهمان مهر 16, 1392 پاسخ

  سلام
  اگر دوست دارید جی تی ای v دوبله فارسی شود
  به این لینک بروید و پیغام برای شرکت دارینوس بفرستید جهت دوبله فارسی کردن این بازی

  http://shop.darinoos.net/index.php?feedback
  یا
  http://www.darinoos.net/NPP/public_html/Contact_US.html

  امید وارم 1 شرکت این بازی رو دوبله کنه ....

   محمدهادی بیگی (مدیر سایت) مدیر کل مهر 17, 1392 پاسخ

   بعید به نظر می رسه این بازی دوبله بشه .. تعداد دیالوگ های این بازی بیشتر از 20 تا بازی معمولی هست و فارسی کردنش هم به راحتی بازی های دیگه نیست. حتی جی تی ای iv رو هم نتوشنت کسی دوبله کنه .. ضمنا این بازی دارای صحنه های خلاف عرف هست که امکان دوبله نداره

  فرهاد مهمان آبان 20, 1392 پاسخ

  سلام در نصب این بازی مشکل دارم و اخرنصب ارور میزنه

   محمدهادی بیگی (مدیر سایت) مدیر کل آبان 24, 1392 پاسخ

   دوست عزیز این بررسی مربوط به جیتی ای وی هست نه IV

  arash مهمان آبان 25, 1392 پاسخ

  میگم چه جوری باید برای کامپیوتر دانلودش کنی منظورم کاملشه ها

   محمدهادی بیگی (مدیر سایت) مدیر کل آبان 26, 1392 پاسخ

   هنوز نسخه PC نیومده دوست عزیز

  علی نجات مهمان آذر 1, 1392 پاسخ

  من این بازی را خیلی دوست دارم...

  پارسا مهمان آذر 7, 1392 پاسخ

  آخر من نفهیدم برای کامپیوتر میاد یا نه؟اگه بیاد چند تا dvd است؟ممنون می شوم اگرجوابم را دهید؟

   محمدهادی بیگی (مدیر سایت) مدیر کل آذر 24, 1392 پاسخ

   سلام دوست عزیز احتمال خیلی زیاد میاد اما کی و چند تا دی وی دی مشخص نیست

  poya مهمان آذر 11, 1392 پاسخ

  جالبه اگه میشه عکس های بیشتری بزارید

  poya مهمان آذر 11, 1392 پاسخ

  منم تو رو دوس دارم

  علی مهمان آذر 18, 1392 پاسخ

  من خیلی دوست دارم این بازی رو دانلودش کنم ولی رم گامپیوترم 4 گرافیکش 2 میخواستم ببینم دانلودش کنم نصب میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

   محمدهادی بیگی (مدیر سایت) مدیر کل آذر 19, 1392 پاسخ

   هنوز منتشر نشده دوست عزیز

  margbar مهمان آذر 19, 1392 پاسخ

  همین محمد هادی بیگی دروغ می گه نسخه کامپیوترش امده همین دی شب خودم خریدش کردم اگه می خوای هم دانلود و هم خریدش کنی به سایت mat***11.blogfa.com یه سر بزن حتما می تونی هم دانلود وهم خریدش کنی باتشکر حمیدرضا مرگبار

   محمدهادی بیگی (مدیر سایت) مدیر کل آذر 19, 1392 پاسخ

   لطفا برای بالا بردن آمار وبلاگ خود تهمت نزنید این بازی برای کامپیوتر عرضه نشده و فعلا هم هیچ خبر رسمی مبنی بر انتشارش نیست

  دهقان فداکار مهمان آذر 20, 1392 پاسخ

  اقای بیگی بگو GTA V برای PC به تاریخ ما کی میاد

   محمدهادی بیگی (مدیر سایت) مدیر کل آذر 21, 1392 پاسخ

   دوست عزیز فعلا فقط در حد شایعه هست .. احتمالا این سیاست جدید کمپانی راک استار هست که بازی رو در قالب پی اس تری و اکس باکس که کمتر کپی می شن بفروشه و بعد نسخه پی سی رو ارائه کنن ..

  دهقان فداکار مهمان آذر 22, 1392 پاسخ

  اقای بیگی شما خودت GTA V ایکس باکس یا پی اس تری رو بازی کردی یا منتظری که نسخه پی سی ش بیاد . جوابممو بدید .

  دهقان فداکار مهمان آذر 22, 1392 پاسخ

  جناب بیگی : لطفآ درباره بازی زیبای WATCH DOGS که به زودی وارد بازار میشود اطلاعاتی را بنویسید چون این بازی میتونه بهترین بازی سال بشه . برای بالا بردن آمار سایتت این کار را انجام بده .

  محمد مهمان آذر 23, 1392 پاسخ

  آقای بلد کسی که به فرانکلین گیر میده خاله اش است نه خواهرش بعدشم این بازی نهایت300 وسیله ی نقلیه داره نه "بیش از هزارتا" نسخه ی ps4وxbox one هم قرار نیست بیاد چه برسه به کامپوتر اصلا هم اومد گرافیک کامپیوتر شما آخه بهش میخوره؟ ببین من خودم کارشناس بازی ام و یه بازی نیست که بازی نکرده باشم. پس بهتون پیشنهاد میکنم اگه دنبال این بازی برای pc هستید دیگه فرکرش هم نکنید . عزیزم این کامنت رو بذار رو صفحه تا مردم الکی دنبال این بازی برای کامپیوتر نرن.
  محمدحسین 14 ساله از تهران

   محمدهادی بیگی (مدیر سایت) مدیر کل آذر 24, 1392 پاسخ

   عزیزم شما خودت اول تحقیق کن بعد بیا راهنمایی کن بازی نسخه ایکس باکس و پی اس 3 اومده نسخه پی سی هم احتمال خیلی زیاد میاد . در مورد گرافیک بازی هم باید بهتون بگم یه بازی فقط به گرافیک تنها نیاز نداره و کل کانفیگ سیستم برای اجرای بازی مهم هست حتی فن ها ! و اینو هم یادت باشه که گرافیک ایکس باکس و پی اس 3 خدا نیست که کامپیوتر نتونه بازی هاشونو اجرا کنه اتفاقا این قضیه بر عکسه !
   اینم لینک دانلود بازی نسخه PS3

   http://www.downloadha.com/1392/06/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-grand-theft-auto-v-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-ps3/

  دهقان فداکار مهمان آذر 24, 1392 پاسخ

  آقای بیگی شما خودت نسخه ایکس باکسشو بازی کردی ؟ یا منتظر هستی که نسخه پی سیش بیاد ؟

  محمد حسین مهمان آذر 24, 1392 پاسخ

  عزیزم برای کامپیوتر قرار نیست بیاد چرا الکی به خودت امید میدی؟ این بازی دیگه انتشارش تموم شد

  اگر هم باو نمیکنید برید تو سایت راکستار و بخونید که این یخ شایعه ای بیشتر نیست.

  www.rockstargames.com

   محمدهادی بیگی مدیر کل دی 11, 1392 پاسخ

   هنوز نه تایید شده نه تکذیب

  محمد حسین مهمان آذر 24, 1392 پاسخ

  چرا واسه من لینک دانلود جی تی ی وی برای پی اس 3 گذاشتی من خودم ایکس باکس دارم و این بازی رو سه بار تموم کردم

  محمد حسین (منتقد همیشگی سایت)

  mahdi مهمان آذر 25, 1392 پاسخ

  کسی این بازی روتموم کرده.....اگه کسی تموم مرده اخرش چی می شه؟؟؟؟

  محمد مهمان آذر 25, 1392 پاسخ

  آقای بلد خودت نسخه ایکس باکسشو بازی کردی ؟ چرا جواب این بندگان خدارو نمیدی ؟ محمدحسین از تهران

   محمدهادی بیگی (مدیر سایت) مدیر کل آذر 25, 1392 پاسخ

   http://www.rockstargames.com/V/order

   سفارش بدید تا بیاد درب خونتون :)

  محمد مهمان آذر 26, 1392 پاسخ

  چه ربطی داشت من میگم خودت بازی کردی ؟

   محمدهادی بیگی (مدیر سایت) مدیر کل آذر 26, 1392 پاسخ

   نه خیر بنده وقت بازی کردن ندارم

  محمد حسین مهمان آذر 26, 1392 پاسخ

  مگه چیکار میکنی که وقت نداری ؟ با این سایت ناقص و داغونت ! چرا درباره بازیهای دیگه مطلب نمینویسی ؟ مثل بازی زیبای WATCH DOGS

   محمدهادی بیگی (مدیر سایت) مدیر کل آذر 26, 1392 پاسخ

   این آخرین نظر شماست که تایید و پاسخ داده می شه ... ضمنا مشغله های شخصی هر کسی به خودش مربوطه به شما ارتباطی نداره شما بهتره دیگه از این سایت دیدن نکنید و یه خرده روی ادب و طرز صحبت کردن با بزرگتر کار کنی .

  آرمان مهمان آذر 26, 1392 پاسخ

  اقای بیگی خودتو ناراحت نکن.آخه بچه 14 ساله از این چیزا سر در نمیاره.میگه بازی های xbox رو گرافیک pc نمیخوره.محمد حسین گرافیک واسه pc هست 8 گیگ.ps 3 , ps4 جیب بغل pc هستن تو گرافیک.از این حرفا دیگه نزن بچه جون.ممنون از سایت خوبتون.

  آرمان مهمان آذر 26, 1392 پاسخ

  اقا بیگی بچه 14 ساله که از این چیزا سر در نمیاره.خودتو ناراحت نکن.سایتتون هم بسیار عالیه.ممنون

   محمدهادی بیگی (مدیر سایت) مدیر کل آذر 26, 1392 پاسخ

   متشکر دوست عزیز نظر لطفتونه :)

  S.I.N مهمان آذر 27, 1392 پاسخ

  سلام ببخشیداین بازی برایpcمنتشرشده؟مثل اینکه توی سایتهای خارجی برایpcلینک دانلودگذاشتن!!!!

   محمدهادی بیگی (مدیر سایت) مدیر کل آذر 27, 1392 پاسخ

   خیر هنوز نه .. ممکنه نسخه های تبدیلی باشه که خوب کار نمی کنه

  محمد حسین مهمان آذر 27, 1392 پاسخ

  دوست عزیزم مهدی این بازی رو تموم کردم و اگه میخوای بدونی چجور تموم میشه این مطلب منو بخون:
  در آخر بازی اداره ی FIB همون FBI با فرانکلین یه معامله ای میکنه. اونا حاضر می شن تا فرانکلین را به خاطر دزدی از بانک سرقت مسلحانه قتل و......... عفو کنند ولی فرانکلین باید دو نفر خطر ناک تر از خودش یعنی همدست هایش (ترور و مایکل) را بکشد.
  در این جا شما سه گزینه دارید که به تلفن همراه فرانکلین اس ام اس میشه : 1.کشتن مایکل
  2.کشتن ترور 3.نابود کردن اداره ی FBI (در این صورت هر سه آنها زنده میمانند)
  من گزینه ی 3 رو انتخاب کردم چون به هر سه ی آنها علاقه داشتم.
  از این که این مطلبو خوندی متشکرم مهدی جان.

  معتاد gta مهمان آذر 27, 1392 پاسخ

  با عرض سلام و خسته نباشید اگر امکان دارد میشود یک لینک از رمز های این بازی بدید که رمز پول هم داشته باشد؟

  ali مهمان آذر 28, 1392 پاسخ

  سلام.قیمت این بازی چه قدره؟

  amir مهمان آذر 30, 1392 پاسخ

  آیا برای مامپیوتر اومده

   محمدهادی بیگی (مدیر سایت) مدیر کل دی 1, 1392 پاسخ

   خیر دوست عزیز

  mostafa مهمان دی 1, 1392 پاسخ

  سلام من تو یه مرحله از جی تی ای وی موندم جان مادرتون هر کی تموم کرده کمک کن محمد حسین ما با هم همسنیم بیا کمکم کن داش مصطفی ۱۴ ساله از تهران

  mostafa مهمان دی 1, 1392 پاسخ

  میشه کمکم کنی من تو یه مرحله موندم اد ام کن mostafa137882@yahoo.com

  amir مهمان دی 5, 1392 پاسخ

  دستت درد نکنه خیلی مطالب خویب بود.

  parsa مهمان دی 7, 1392 پاسخ

  من دنبال همین مطلب میگشتم؛خیلی زیبا و خوندنی بود
  ولی فقط به یه چیز شک کردم و اونم این بود که گفتی بیش از 1000 نوع ماشین تو بازی وجود داره و به نظرم بعید میاد
  راستی لطفا وقتی برای pc اومد تو سایتت حتما اعلام کن چون از این به بعد پاتوقم این جاست

  محمد مهمان دی 7, 1392 پاسخ

  تاریخ انتشار بازی رو برای کامپیوتر میدانید؟ باتشکر

  محمد امین مهمان دی 7, 1392 پاسخ

  آقای بیگی می دونید تاریخ انتشار بازی برای پی سی کی است.ممنون از سایت قشنگتون

  بخون مهمان دی 7, 1392 پاسخ

  اگه میشه به شخصیت های بازی درگوشه سمت چپ توجهکنید یک شخصیت خاموش است اوکیست لطفااگه میشه حتما جوابمو بدین.

  MOHAMMAD مهمان دی 9, 1392 پاسخ

  این بازی دانلود کردم نه فوق العاده نبود گرفتی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  ali kia مهمان دی 10, 1392 پاسخ

  من تموم کردم هر کي سوال داشت بپرسه اينو بگم که بازي تو ٧٠درصد تموم ميشه و از رمز ها هم اگر استفاده کنيد ممکنه به مشکل برخوريد

  amir مهمان دی 11, 1392 پاسخ

  بابام راک استار نقشه برای بازی مورد انضار داره برایpcهم میاید

  ali مهمان دی 14, 1392 پاسخ

  سلام بالاخره نسخه ی کامل ابن بازی برای کامپیوتر کی میاد؟
  رم چند لازم داره؟رم2جواب میده؟

   محمدهادی بیگی مدیر کل دی 14, 1392 پاسخ

   فعلا که نیومده اگر بیاد رم 4 به بالا می خواد

  ali مهمان دی 14, 1392 پاسخ

  کی ابن نسخه رو برای دانلود می زارین که دانلود کنم؟
  ممنون میشم اگه راهنمای نصب فارسی اش رو هم بزارین.

   محمدهادی بیگی مدیر کل دی 14, 1392 پاسخ

   به محضی که منتشر بشه می زاریم

  غلامرضا مهمان دی 23, 1392 پاسخ

  در جواب به دوست 14 سالمون (محمد) میگم.دلیل نمیشه چون شما این بازی رو تا آخر رفتید اونایی رو که pc دارن مسخره کنید.اگه به من باشه صد سال ps3 ,xbox360 نمیخرم ومنتظرم تا نسخه پی سی gta v عرضه بشه..........
  اینم لینک خارجی برای منتشر شدن بازی البته به زودی:
  http://www.gameseek.co.uk/pd/VideoGamesycs65a12qv#desc

  حسین مهمان دی 23, 1392 پاسخ

  داداش من پی سی دارم در حد بندسلیگا اون ایکباگست بره جلو بوق بزنده کدوم کنسول 16 گیگ رم با یه سی پس یو 7 هسته ای با کا رت گرافیک 4 گیگ داره بگه همین الان

  mahdi021 مهمان دی 25, 1392 پاسخ

  سلام به همه عاشقان بازی gta vکه منتظر عرضه اون روی کامپیوتر شخصیشون هستند خبر بسیار خوشحال کننده ای دارم بالاخره یک ویدئو از فردی به نامwarrorckteamمنتشر شد و سایتهای معتبر ان را تایید کردند وبعد از مدتی انرا از روی صفحه خود پاک کردند البته این فردویدئو عنوان های زیادی رو قبل از انتشار گذاشته بود که همگی درست بودنددر این ویدئو به وضوح میتوان تشخیص داد که نسخه pc است ببینید: http://www.youtube.com/watch?v=eu3XOyl0Wb8

  ali مهمان دی 26, 1392 پاسخ

  با یژسلام و تشکر از سایت خوب و جامعتون من واقعا طرفذار پر و پا قرص لفش هستم اونم فقط با پی سی اخه کی این تنظیم زوایای دید و امکان دانلود هر چی که فکرشو کنید اونم از سایت خود جی تی ای در ضمن تمام مطالب عنوان شده در این سایت جامع و واقعی هستن آخه تعداد ماشینا در نسخه پی سی فقط منحصر به ماشینای توی خود بازی نمیشه درست مثل ای وی که من تا اللن 27 ماشین که واقعا از طراحی بی نظیری هستن تو ای وی خودم ریختم از طرف یک جی تی ای باز که از جی تی ای 3تا لایبرتی هر کدومو حداقل یکی سه بار تموم کرده.

  ali مهمان دی 26, 1392 پاسخ

  راستی نسخه تبدیلی جی تی ای وی برای کامپیوتر تو یه سایت گذاشته بودن که همونم من هر چی کردم حتی صفحه اش برای دانلود لود نشد تا چه برسه به دانلودش و بهد هم که میخواد یه نسخه تهیه کنی با کلی دردسر نصب کنی بعد ببینی میاد یه نه پس به نظرم بازی برای خودتون تلخ نکنید و منتظر نسخه پی سی باشید . با تشکر فراوان از مدیر محترم سایت.

  parsa مهمان دی 27, 1392 پاسخ

  سلامی دوباره
  انتشار gta v برای کامپیوتر قطعی شد؟
  اگه میاد کی میاد؟؟؟
  لطفا جوالمو بدین please

  ali kia مهمان بهمن 1, 1392 پاسخ

  اقا هر کي سوال داشت بپرسه من تموم کردم هر مرحله اي موندين بگين

  MR Glad مهمان بهمن 4, 1392 پاسخ

  PFF
  Rockstar emrooz goft 100% bara PC arze nemishe
  :((((((((((
  http://blog.gsmarena.com/amazon-lists-gta-v-for-pc-nothing-official-yet/

  parsa مهمان بهمن 4, 1392 پاسخ

  mr glad
  اولا این که یه سایته معتبر نیست و امکان داره برای جلب توجه برای خودش یه چیزی نوشته باشه
  دوما یه همچین خبری رو خود سایت راک استار صد در صد اعلام میکنه
  من همین الان رفتم دیدم که هیچی درباره ی این موضوع ننوشته
  www.rockstargames.com

  parsa مهمان بهمن 4, 1392 پاسخ

  سوما:این سایته که یه چیزه دیگه میگه اصن

  امیر حسین مهمان بهمن 8, 1392 پاسخ

  آقای بیگی شما می دونید کی به بازار میاد؟اگر می دونید جواب دهید.

   محمدهادی بیگی مدیر کل بهمن 8, 1392 پاسخ

   عزیزم اصلا هنوز هیچ تاریخ رسمی اعلام نشده

  امیر حسین مهمان بهمن 8, 1392 پاسخ

  دوست عزیزs.i.n می تونی آدرس اون سایتو بدی آخه دیگه نمی تونم منتطر بمونم

  110 مهمان بهمن 8, 1392 پاسخ

  کل ایران منتطرشن

  محمد امین مهمان بهمن 13, 1392 پاسخ

  چهارمین تفنگ دارو یادترفت؟؟؟

  ماهان مهمان بهمن 24, 1392 پاسخ

  عااااااااااااااااااالیه بازم عکس بزارین اقای بیگی ممنون

  ماهان مهمان بهمن 24, 1392 پاسخ

  سلام من مرحله اخر رو گیر کردم میشه بگی چیکار کنم

  قاسم مهمان بهمن 26, 1392 پاسخ

  سلام
  واسه کامپیوتر کی میاد ؟

   محمدهادی بیگی مدیر کل بهمن 26, 1392 پاسخ

   دوست عزیز مشخص نیست هنوز

  soap مهمان بهمن 28, 1392 پاسخ

  هنوز نیومده مگه نمی فهمی

  علی مهمان اسفند 1, 1392 پاسخ

  چطوری دانلود کنم

  علی مهمان اسفند 1, 1392 پاسخ

  علی کیا چطوری دانلود کنم

  asghar مهمان اسفند 4, 1392 پاسخ

  چطوري دانلود كنم

  shahram مهمان اسفند 14, 1392 پاسخ

  واسه پی سی کی میاد؟

  علیرضاد هقان مهمان اسفند 15, 1392 پاسخ

  آقایان وقتی که برای pc بیاد خودش می گه پس اینقدر سوال نکنید
  من شنیدم فروردین یا همین یک ماه بعد میاد

  سامی بگی مهمان فروردین 4, 1393 پاسخ

  اهنگ جدیدم در امد. از سایتتان ممنون.

  ABBAS مهمان فروردین 6, 1393 پاسخ

  سلام.رمزهاشم دارین؟

   محمدهادی بیگی مدیر کل فروردین 6, 1393 پاسخ

   بله دوست عزیز بفرمایید
   http://www.p30i.com/372/%da%a9%d8%af%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%aa%d9%82%d9%84%d8%a8-%d8%a8%d8%a7%d8%b2%db%8c-%d8%ac%db%8c-%d8%aa%db%8c-%d8%a7%db%8c-%d9%88%db%8c-gta-v.html

  علی مهمان فروردین 9, 1393 پاسخ

  دوست من از خارجه جی تی ای vرا گرفته است فقط چه وقت بعد به ایران می آید

  منم علی هستم مهمان فروردین 15, 1393 پاسخ

  علی جون بابا مسخره کردن

  هیچ کس مهمان فروردین 16, 1393 پاسخ

  سیستم مورد نیاز gtavچیه؟

  ALI مهمان فروردین 16, 1393 پاسخ

  gtavاگه خیلی طول بکشه در چه تاریخی به بازار می آید

   محمدهادی بیگی مدیر کل فروردین 21, 1393 پاسخ

   هنوز مشخص نیست اما جدیدا خبرهای امیدوارکننده ای داره شنیده می شه

  aaa مهمان فروردین 24, 1393 پاسخ

  سلام با عرض خسته نباشید
  آقای بیگی این لینک های دانلود gta v همه فیکن یا نه چون بعضیا میگن این بازی را روی pc کردن

   محمدهادی بیگی مدیر کل فروردین 24, 1393 پاسخ

   بله تا الان که همه فیک که هستن

  domenic toretto مهمان فروردین 28, 1393 پاسخ

  سلام آقای معتاد gta اگه gta v برای pc اومد به ما هم خبر بده.چون منم بدتر از شما همه ی gta هارو.اصلا بذار اسامیشو بگم:gta 1/gta 2/gta 3/gta vice city/gta san anderes/gta iv/gta liberty city.رو
  هر کدومو به اندازه ی موهای سرت تموم کردم .اینجوری بگم از اون موقعی که چشم باز کردم با خانواده ی gta بزرگ شدم وباهاش میرم تو خاک

  علی مهمان اردیبهشت 7, 1393 پاسخ

  سلام مرحله the big score را چطوری باید انجام بدیم .چطوری شروع میشه

  Reza مهمان اردیبهشت 8, 1393 پاسخ

  واقعا گرافیک بالایی داره ممنون از توضیحات این بازی.

  عبدالله مهمان اردیبهشت 18, 1393 پاسخ

  خوببود

  امیرکیا مهمان خرداد 10, 1393 پاسخ

  شیطونه میگه بخاطر جی تی ای وی برم ایکس باکس بخذم

  mahdi مهمان خرداد 17, 1393 پاسخ

  عالی

  امید مهمان خرداد 19, 1393 پاسخ

  سلام من یکی از مرحله های این بازی رو موندم خواستم بگم که نمیدونم چندومین مرحله است فقط بالای صفحه یک جمله خارجی مینویسه که یکی از حرفاش getawayلطفا کمکم کنید

  گلناز مهمان خرداد 25, 1393 پاسخ

  سلام اقاي بيگي. من براي دانلود managarدارم ولي موقع دانلود نميدونم چجوري ازش استفاده كنم براي دانلود جي تي اي هم موفق نشدم لطفا كمك كنيد وپاسخ بديد.ممنون ميشم

   محمدهادی بیگی مدیر کل خرداد 26, 1393 پاسخ

   سلام دوست عزیز

   بازی جی تی ای وی هنوز برای کامپیوتر نیومده

  مهدی مهمان تیر 2, 1393 پاسخ

  بازیش حرف نداره

  MOHAMMAD مهمان تیر 4, 1393 پاسخ

  تو نمایشگاه E3 اعلام شد که بازی GTA V برای xbox one و ps4 و pc میاد

  شهاب مهمان تیر 8, 1393 پاسخ

  ببخشید دوست عزیز در مرحله ی آخر میشه ترور/مایکل/فرانکلین را نکشیم
  خواهش میکنم پسخ را بدید

  AMIR مهمان تیر 8, 1393 پاسخ

  بچه ها میگم رو psp sonyهم میاد؟؟؟؟؟؟؟

  mahdi مهمان تیر 20, 1393 پاسخ

  من نمی دونم چطوری شکار کنم حیون رو که کشتم بعد چطوری بفروشمش

  Reza مهمان مرداد 9, 1393 پاسخ

  سلام آقای بیگی هروقت سخه ی پی سی اومد خبرشو ب تو سایت بگید لطفا با تشکر

   محمدهادی بیگی مدیر کل مرداد 12, 1393 پاسخ

   چشم حتما

  Reza مهمان مرداد 9, 1393 پاسخ

  آقای بیگی چرا انقدر طول میکشه تا نسخه pcبیاد شما میدونید ؟؟

   محمدهادی بیگی مدیر کل مرداد 12, 1393 پاسخ

   احتمال داره اصلا نیاد دوست عزیز

  محمد مهمان مرداد 14, 1393 پاسخ

  سلام اگر به وبسایت منم سر بزنید منموم ۱۴ساله ازاصفهان
  mln.rozblog.com

  پرهام هیدن مهمان مرداد 19, 1393 پاسخ

  سلام من ج تی ای وی را برای ps4 دارم من می خوام از راه گوشیم ماشین بخرم پولش را دارم ولی نمیشه چرا؟

  عماد مهمان مرداد 25, 1393 پاسخ

  sala m mikhastam bedoonam iin bazi cheghadr sahne dare ? kheili? ya mishe sahne hasho rad kard?

  ali مهمان مرداد 30, 1393 پاسخ

  سلام و واقعا ممنون از سایته عالیتون این بازی برای دانلود pc توی چندتا سایت گذاشته شده بود ولی آخر نصب licens key میخواد که تا حالا نفهمیدم از کجا پیداش کنم تو چند تا مغازه رفتم گفت تموم کردیم مثل اینکه اومده خواستم از شما هم بپرسم واقعا درسته یا نسخه ی کامل هست ممنون میشم جواب بدید بازم ممنون از سایت خیلی خوبتون

  محمد مهمان شهریور 9, 1393 پاسخ

  بازی gta v برای pc اواخر مهر میاد. برای کسانی که علاقه به بازی gta دارند میاد.

  alireza135 مهمان مهر 2, 1393 پاسخ

  آقا بیگی اگه میشه تو سایت دانلود بازی GTA V رو بزارید

   محمدهادی بیگی مدیر کل مهر 2, 1393 پاسخ

   عزیزم بهمن ماه بازی میاد

  mahan مهمان آبان 14, 1393 پاسخ

  سلام آقا بیگی الان ار 7 بهمن رد شد چرا نمیزارید

   محمدهادی بیگی مدیر کل آبان 14, 1393 پاسخ

   7 بهمن دوست عزیزم نه هفت آبان

  رضا مهمان آذر 6, 1393 پاسخ

  پس چرا این بازی جی تی آی وی برای کامپیوتر نمی آید ببخشید آقای بیگی این بازی جی تی آی وی به رم 16 گیگا بایت وسی پی یو کره آی سون وگرافیک چهار ومدل وای پانضد ده پی جواب میدهدومادربرد /lenovo جواب را بدهید با تشکر از شما اقای بیگی!

   محمدهادی بیگی مدیر کل آذر 6, 1393 پاسخ

   بله صدردصد جواب میده و توی بهمن ماه میاد

  RAPHAEL مهمان اسفند 26, 1393 پاسخ

  چرا دانلود نمیشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  ramin مهمان فروردین 6, 1394 پاسخ

  ببخشید آقای بیگی این بازی برای سیستم رم هشت گرافیک دو و سی پی یو بیست بیست و هارد یک ترا نصب و میشه بازی کرد?

   محمدهادی بیگی مدیر کل فروردین 7, 1394 پاسخ

   بله میشه

  محمدهادی بیگی مهمان فروردین 8, 1394 پاسخ

  سلام من نمیدونم چطور مشه لطفن بگین چگونه بازی رو دانلود کنیم

   محمدهادی بیگی مدیر کل فروردین 16, 1394 پاسخ

   هنوز نیومده دوست عزیز

  عرفان مهمان فروردین 8, 1394 پاسخ

  لطفا لینک دانلودی رو ب من بدین

  یاسین مهمان فروردین 15, 1394 پاسخ

  لینک کو ؟؟ ؟؟ ؟؟ ؟

  محمدهادی بیگی مهمان فروردین 17, 1394 پاسخ

  سلام جناب اقای بیگی ایا جی تی ای در ایران به بازار امده است یا نه لطفا جواب دهید . متشکرم . سال نو مبارک . یاعلی

   محمدهادی بیگی مدیر کل فروردین 17, 1394 پاسخ

   سلام عزیزم خیر نیومده هنوز

  محندرضا مهمان فروردین 21, 1394 پاسخ

  این بازی دیروز برای PC انتشار پیدا کرد ولی هنوز کرک نشده امیدوارم سیستم من بازی را اجرا کنه

  ALI SHADOW مهمان فروردین 28, 1394 پاسخ

  دیروز نسخه ی کامپیوترش اومد . با گرافیک عالی حتی بهتر از ایکس باکس وان حالا شماها حسای ضایع شدین تا شماباشین پی سی رو دست کم نگیرین

  علی مهمان فروردین 29, 1394 پاسخ

  برای دیدن تنظیمات پیشنهادی واسه سیستمتون و این که بازی رو سیستمتون اجرا میشه یا نه میتونید به این آدرس برید:
  http://cpugrade.com/gtav-sysreq.php

  مهدی مهمان اردیبهشت 2, 1394 پاسخ

  سلام این بازی هم اکنون برای پی سی اومده و میتونید تهیه کنید و ازش لذت ببرید

  پویا مهمان اردیبهشت 6, 1394 پاسخ

  خوب بوددددددددددددددددددددددد

  Milad مهمان مرداد 24, 1394 پاسخ

  سلام ميخواستم بگم آقای بیگی این بازی بر روی گرافیک 2 و رم 4قابل اجرا است؟ لطفا جواب بدین

   محمدهادی بیگی مدیر کل مرداد 24, 1394 پاسخ

   خیر دوست عزیز

  عرفان مهمان شهریور 6, 1394 پاسخ

  سلام میخواستم بدونم روی این سیستم اجرار میشه ؟

  ram : 6
  NVIDIA GeForce 820M 2GB

  محمد مهمان آبان 16, 1394 پاسخ

  آقای هادی بیگی عزیز من رو پی اس 4 دارم بازی میکنم جی تی آی ویو میشه راهنماییم کنی عزیز؟ ؟؟

  shayan مهمان آبان 16, 1394 پاسخ

  ایا میشه در ایندبازی با سیستم xboxقطار را روند.
  یعنی راننده قطار شد.

  ramin مهمان آذر 4, 1394 پاسخ

  سلام برای گوشی است gat vباشه

   محمدهادی بیگی مدیر کل اسفند 2, 1394 پاسخ

   خیر

  hossein cat مهمان دی 9, 1394 پاسخ

  سلام من بازی رو دیروز گرفتم ۷ساعت گذاشتم نصب شد حالا نمیره تو بازی مبگه باید به اینترنت وصل باشی .لطفا راهنمایی کنید

  مهدی مهمان اسفند 14, 1394 پاسخ

  سلام ببخشید خیلی اجباریه حداقل گرافیک(بدون لگ و افت فریم) رو این سیستم میاد؟؟؟؟؟
  Ram:6gb
  cpu:intel core i 5 2.50ghz
  graphic: gt 630m -2gb

   محمدهادی بیگی مدیر کل فروردین 5, 1395 پاسخ

   اگر کیس هست آره اما لپ تاپ ممکنه مشکل حرارت پیدا کنید که با کول پد حل میشه

  EHSAN مهمان اسفند 17, 1394 پاسخ

  سلام دوستان ممنون میشم راهنمای کنیم ببین gta v روسیستم من نصب میشه:
  RAM:4GB
  VGA:1GB GT220 DDR3
  CPU:INTEL I3
  ممنون میشم راهنمایی کنید

   محمدهادی بیگی مدیر کل فروردین 5, 1395 پاسخ

   خیر دوست عزیز

  عماد مهمان اسفند 25, 1394 پاسخ

  سلام اگه میشه اسم مراحل فرعی و اصلی بازی رو بزارید .متشکرم

  amin مهمان فروردین 17, 1395 پاسخ

  ببخشید چ شکلی باید آپدیت هاش رو ریخت ؟ منظورم ترتیب و اینکه کدوم ها رو باید بریزمه.
  3dm دارم تا حالا هم آپدیت نکردم

  MOHAMMAD مهمان فروردین 31, 1395 پاسخ

  سلام میشه راهنماییم کنید من به 40 درصد بازی رو رفتم الان رو شخصیت های مایکل و تروور مرحله نداره فقط رو فرانکلین که میرم تو نقشه سه تا نقظه دایره ای بزرگ سبز رنگ گذاشته و میگه به اون دوتا زنگ بزن برین کلوپ گلف و بار و سینما من همه اینارو انجام دادم ولی باز مرحلش رد نمیشه چیکار کنم خواهشا کمک کنید خیلی وقته موندم تو این قسمت از بازی رد هم نمیشه ممنون.

  محمدهادی بیگی مهمان اردیبهشت 12, 1395 پاسخ

  سلام رو این سیستم بالا میاد cpu:cori5
  Grafic:4
  Ram:8

   محمدهادی بیگی مدیر کل اردیبهشت 12, 1395 پاسخ

   سلام آره دوست عزیز

  محمدهادی بیگی مهمان اردیبهشت 13, 1395 پاسخ

  سلام داداش من بازی رو نصب کردم وقتی تو بازی میرم صفحه شطرنجی میشه یعنی وقتی میرم بعد از چند دقیقه
  لطفا جوابمو بده و مشکلشو بگو
  ممنون میشم.

  حمید مهمان اردیبهشت 14, 1395 پاسخ

  سلام دوستان خسته نباشید
  من بازی رو انجام دادم ولی یه مشکل دارم
  اونم اینکه حدودادی 40 درصد بازی دیگه هدف ها مشخص نیستند ( برای هر سه شخصیت )و فقط به این اشاره میشه که یک ماشین مناسب تهیه کن و با دوستات به گردش برو ! من که هنگ کردم ، بازی انگار قفل شده ، لطفا راهنمایی کنید.

  حمید مهمان اردیبهشت 14, 1395 پاسخ

  من اینبازی رو روی سیستم با مشخصات زیر اجرا کردم:
  pc :
  گرافیک 1گیگ DDR3 مدل 9600 GT
  رم 4 گیگ
  سی پی یو سه هسته ای 2300 هرتز (البته با کیفیت مدیوم)
  ویندوز 7 64 بیت
  لپ تاب:
  asus K551LN
  با گرافیک 840M 2GB
  رم 6 گیگ
  وکرای 5 چهار هسته ای 1700 هرتز (با کیفیت خوب و البته استفاده از کول پد)
  ویندوز 8.1آپدیت شده

  sina مهمان خرداد 1, 1395 پاسخ

  اونایی که تو 40 درصد گیر کردن باید به ماشین 4 در تهیه کنن برن به جایی قایم کنند بعد به علامت مباد بالا صفحه اگر نبودم برید به جا دیگر قایم کنی تابالاخره اون علامت بیاد بعد زنگ میزنی به فرانکلین اگر دو گزینه برای زنگ زدن بود اولی رو بزن اگر به گزینه اومد کار اشتباه بوده پس بازی میرید جا دیگر قایم میکنید وباز این مراحل رو انجام میدهد تا بالاخره جواب بده

  Kb مهمان خرداد 8, 1395 پاسخ

  من توي مغازه اي رفتم هارد ايكس باكسمو بعش لآدم وگواش جي تي اي وي بريزه و ريخت اومدم خونه و مرحله ي اول رو تكون كردم مرحله ي دوم وقتي كه وارد پاركينگ ميشي دوباره كه از مرحله نميره بلكه دوباره بازي اجرا ميشه كمكم مي كنيد

  امير مهمان فروردین 29, 1396 پاسخ

  سلام دوستان به مرحله اخر خيلي دقت كنيد ، چون ازتون درخواست ميشه كه يا مايكل و يا ترور بكشيد و ميتونيد كلا اين كارم نكنيد و تا اخر دشمن داشته باشد!!!!

  امیر مهمان مرداد 5, 1396 پاسخ

  سلام این بازی افلاين هستش

  dsfds مهمان شهریور 26, 1396 پاسخ

  محمد حسین جان زایع شدی چون نسخه کامپیوتر امد رم 6 هم میخورههالا برو خودتو مسخره کن حتی یه جیتی ای دیگه بنام وی ای داره میاد که اول از کامپیوتر تاسیس میشه رمشم 8