P30i

دانلود بازی سفر به سیبری 2 اندروید – Syberia 2 (Full) 1.0.0 + دیتا

Syberia-2

Syberia 2

پس از انتشار نسخه اول بازی فوق العاده زیبا و کم نظیر سفر به سیبری از استودیوی بازیسازی معروف Anuman چند دقیقه پیش شاهد عرضه شدن نسخه ی دوم این بازی با نام Syberia 2 Full در گوگل پلی بودیم که با قیمت ۴.۹۹ دلار برای سیستم عامل اندروید عرضه گردید و تصمیم گرفتیم مثل همیشه پیش قدم شویم و ان را برای اولین بار حضور شما دوستداران بازی های ماجراجویی و خاص اندروید معرفی نماییم! داستان یک بازی را اینگونه معرفی کرده بودیم : “شما به عنوان کیت والکر بازی می کنید، یک وکیل آمریکایی که برای کارهای تجاری به فرانسه آمده است! طرف تجاری او آنا وولاربرگ صاحب یک کارخانه ی اسباب بازی است! به محض ورود به فرانسه ، او شاهد مراسم تدفین است که در آن آدم های مکانیکی با لباس های سیاه پشت سرتابوت به سمت قبرستان می روند و باران مسیر را گل آلود کرده است و بعد بزودی می فهمد که آنا مرده است .سپس کیت می فهمد که وارث کارخانه برادر کوچک آنا یعنی هانز وولاربرگ می باشد! هم اکنون ماموریت شما یافتن او و به پایان رساندن معامله است که البته کار راحتی نخواهد بود! شما می بایستی …” همان طور که می دانید در شماره اول، بازی تمام نمی شود و تازه مقدمه ای برای شماره دوم آن محسوب می شود! “کیت” وقتی که “هانس” را می یابد، تصمیم مهمی میگیرد و از شغل و زندگیش در نیویورک صرف نظر میکند تا به همراه “هانس” به دنبال سرزمینی به نام “سایبریا” باشند. “سایبریا” یک سرزمین افسانه ای است که چمنزار های آبی دارد و ماموت ها هنوز در آنجا زندگی می کنند. شماره دوم بازی دقیقا از زمانی آغاز میشود که “کیت” تصمیم به همراهی “هانس” میگیرد و بازی کماکان همان حال و هوا را دارد. “کیت واکر” به همراه “اسکار”، که یک آدم آهنی لوکوموتیوران ساخته دست “هانس” است با قطار سفر میکنند و در هر ایستگاه درگیر ماجراهای جالبی میشود و …

برخی از ویژگی های بازی ماجراجویی Syberia 2 Full اندروید :

* دارا بودن یک داستان شگفت انگیز، فرا تصور شما !

* دیدار و ملاقات با انواع شخصیت های مختلف از جمله عروسک Oscar

* طراحی شده به بهترین شکل ممکن مثل فیلم های سینمایی( زاویه دوربین، حرکات و سبک )

* شامل بودن انواع معماها، پازل های مختلف و متنوع برای پشت سر گذاشتن توسط شما

* بازی و ماجراجویی در انواع مکان ها و محیط های منحصر به فرد و متنوع

* دارا بودن گرافیک اچ دی خیره کننده به همراه صداگذاری بسیار عالی و مهیج

تغییرات نسخه ی v1.0.0 :

* انتشار نسخه اول بازی در گوگل پلی!

دستورالعمل نصب و اجرای بازی :

– ابتدا فایل نصبی را دانلود و نصب نمایید.

– فایل دیتا را دانلود و آن را در مسیر Android/obb قررا دهید.

– بازی را اجرا کنید.

نسخه اندروید مورد نیاز: ۴.۰ و بالاتر

 

داستان بازی Syberia 2 Full :

داستان بازی از ادامه ی مرگ خانم آنا وارلبرگ یا همان سایبریا ی ۱ آغاز میشود , اول بازی شاهد ۱ دمو از هانس و کیت میبینید که با هم صحبت میکنند و کیت به هانس قول میدهد که وی را تا به پایان رساندن سفرش یاری کند, هانس خیالش راحت میشود ,زیرا دیگر میتواند پس از سالها انتظار به آرزوی دیرینه اش برسد . پس از تمام شدن دمو قطار در ایستگاه بعدی یعنی رمانسبورگ توقف میکند , کیت با هانس صحبت کرده و میبیند که وی همچنین مشغول کار است , قسمت وسط قطار شبیه یک مغازه ی مکانیکی شده و مثل یک تعمیر گاه شلوغ است زیرا هانس روحیه ای اینچنین دارد. وقتی کیت به مغازه ی کنار ایستگاه میرود و با کلنل گواچف , صاحب مغازه صحبت میکند , وی میگوید که این آخرین ایستگاه قبل از طبیعت وحشی سیبری میباشد,پس از کوک کردن قطار کیت پیش اسکار میرود و با او صحبت میکند و متوجه میشود که قطار نیاز به ذغال سنگ دارد برای همین کیت به دستگاه انتقال ذغال سنگ کنار ایستگاه متوسل میشود و برای همین اهرم آرا می کشد اما ذعالی وجود ندارد که داخل قطار بریزد. کیت برای تهیه ی ذغال سنگ باید به بخش جنوبی شهر برود برای همین نیاز دارد که دروازه را باز کند اما در دروازه قفل است و برای همین پیش کلنل میرود ولی کلنل میگوید که کلید گم شده است . کیت مقداری آبنبات از داخل مغازه برمیدادر(یکی از معما های بازی) و پش مالکا دختر بچه ای که پدرش را مدتی پیش از دست داده میرود . کیت قبل از رفتن به نزدیکی دروازه با مالکا آشنا میشود, کیت با مالکا صحبت میکند و متوجه میشود که مالکا کلید هارا دارد , ولی برای دادنشان آبنبات رنگی میخواهد , کیت که از مغازه آبنبات برداشته است آنهارا به پایین پل و برای مالکا می اندازد , مالکا هم به قول خود وفا کرده و کلید را به بادکنکی که در دستش است وصل کرده و بادکنک را رها میکند, کیت بادکنک را میگیرد و کلید را ازش جدا میسازد.کیت در دروازه را باز میکند و از آن عبور میکند. در اینجا دمویی نشان میدهد که دفتر کمپانی مارسون را نشان میدهد و نشان میدهد که رئیس شرکت , کاراگاهی را برای پیدا کردن کیت به دستور مادر و دوستانش فرستاده است.کیت به قسمت پایینی رفته و دستگاه انتقال زغال سنگ را چک میکند و ضرف قرمز را برمیدارد , ولی دستکاه نیاز به سوخت دارد و برای همین میبایست سوخت بدست آورد.

کیت با مالکا صحبت کرده و مالکا بدو میگوید که برادران بورگوف میدانند که دستگاه چگونه کار میکند. کیت به کافه ی سیرکاس رفته و با مسئول آنجا یعنی سیرکاس صحبت میکند , وی هانس رامیشناسد و میگوید که هانس میبایست اسب های مکانیکی نمایشی کافه را درست کند زیرا مشکل پیدا کرده و از وقتی که این اسب ها دیگر کار نمیکنند مشتری های وی هم بسیار کم شده اند.کیت از کنار حسار ها به داخل خانه ی برادران بورگف میرود , کیت در در صندق وسط حیات را باز میکند و بلا فاصله یوکی از داخل آن بیرون آمده و فرار میکند – برادر کوچک یعنی ایوان به دنبال یوکی میدود و بیرون میرود – کیت در این فاصله از داخل حیات و مخزن گازوئیل مقداری سوخت برمیدارد , و با برادر بزرگتر یعنی ایگور صحبت میکند ولی ایوان سر می رسد و کیت را بیرون میکند . کیت سوخت را وارد دستگاه کرده و پس از کشیدن اهرم ,ذغال سنگ ها به داخل قطار میریزند. کیت برای حرکت آماده میشود و پیش اسکار میرود و میگوید که همه چیز برای حرکت آماده است ولی اسکار میگوید که هانس ناپدید شده است. کیت به کافه ی سیرکاس می رود و هانس را آنجا می یابد.هانس حالش به هم خورده و او را داخل قطار میبرند , وی نیاز به دکتر دارد اما در داخل این شهر دمتری وجود ندارد و معمولا مریضان یا خودشان خوب میشوند و یا پیش کشیش دیر میبرنش.پس کیت مجبور میشود که هانس را پیش کشیش ببرد و برای همین طبق قوانین میبایست یک پارچه ی مخصوص بر روی صورت بیمار قرار گیرد و آنرا به ببرد برای همین کیت به دستگاه کنار پل میرود تا از آن پارچه بردارد ولی آن نیاز به چیزی دارد تا باز شود , پس از صحبت با مالکا او وسیله ی باز کردن در را به کیت میدهد و کیت پس از بازکردن در دستگاه دستمالی برداشته و آنرا به روی صورت هانس قرار میدهد. کیت از کلنل یک لباس گرم میگیرد و در داخل قطار میپوشد تا بتواند از پل عبور کند زیرا آنطرف پل ارتفاع زیاد شده و هوا خیلی سرد میشود. کیت به آن طرف پل رفته و و وقیت میخواهد وارد دیر شود به او اجازه نمیدهند زیرا او یکی مونث است. برای ورود کیت به راهب کنار دیر کلکی میزند و ردایی برداشته و میپوشد و سپس وارد دیر میشود.پس از صحبت با کشیش اعظم و دادن دستمال به وی او هانس را میگذیرد و راهبان هانس را به داخل دیر میبرند,کشیش اعظم میگوید که دیگر امیدی به زنده ماندن هانس وجود ندارد . کیت پس از صحبت با هانس متوجه میشود که تنها راه نجات هانس استفاده از روش هایی است که برادر الکس در کتابش گفته است.

کیت پس از بدست آوردن کتاب الکس از طبقه ی بالای کتابخوانه و کشوی مخفی متجه میشود که روش برادر الکس همان روش یوکولها است که برای علاج از آن استفاده میکردند(یوکولها قوم بسیار قدیمی و اصیلی هستند که در سیبری زندگی میکنند , آنها با ماموتها زندگی میکردند و از گوشت و پوست و چربی آنها برای خوردن و گرم نگه داشتن و روشنایی استفاده میکردند و هنوز هم این ده و قوم پایدارند) روش این است که شمعی که ساخته شده از پارافین و یا چربی ماموت است را با گیاه مخصوصی مخلوط کرده و آنرا داخل ۱ قالب گذاشته و بالا ی سر مریض روشن کنند. کیت پس از حل معماهای بسیار در دیر بالاخره به این هدف دستمی یابد و همچنین هانس را مداوا کرده و از دیر فرار میکند (فرار میکند زیرا کشیش اعظم فردی پست و رذل است که باعث کشته شدن پرد مالکا نیز خود او بوده که با مداوا نکردن پدر مالکا وحرفهایی که به کیت نیز گفته بوده یعنی غیر قابل علاج بودن را به مردم شهر زده باعث میشود که پدر مالکا بمیرد و جسد اورا در دیر دفن کنند )

کیت پس از فرار از دیر به شهر رفته و هانس را داخل قطار میگذارد و به گفته ی هانس قلب مکانیکی اسب های کافه ی سیرکاس را برداشته و اسب هارا تعمیر میکند . وقتی اسب هارا راه می اندازد که این خودش یکی از معما های زیبای بازی است ناگهان زمین شروع به لرزیدن میکند… چون کافه در زیرا قاطر قرار دارد حرکت قطار ها کافه را میلرزاند کیت به سرعت به سمت قطار می دود ولی به قطار نمیرسد. وقتی کیت با اسکار تماس میگیرد متوجه میشود که ایوان و ایگور قطار را دزدیده اند… کیت با کشیدن اهرم کنار ریل ها دستگاه حرکت را جلو می آورد ولی قدرت اهرم زدن را ندارد برای همین به مالکا و کلنل صحبت میکند. مالکا به او پیشنهاد کمک گرفتن از یوکی را میدهد . کیت یوکی را در حیاط خانه ی ایوان و ایگور پیدا میکند.ولی از روی میز آنها نیز ۱ روزنامه پیدا میکند که با خواندن آن متوجه میشود که این دو برادر به طمع بدست آوردن عاج های قیمتی قطار رادزدیده و به سمت سایبریا حرکت کرده اند. کیت مقداری ماهی از داخل مغازه ی کلنل برنیدارد و به یوکی میدهد سپس یوکی را به ریل بر میبندد و یوکی دستگاه را میکشد.وقتی یوکی شروع به حرکت میکند دمو ای نشان داده میشود که کیت به دنبال قطار با دستگاه میرود و قطار با سرعت میرود در جایی به پلی میرسند ولی پل بعد از گذشت ۲ واگن از قطار میشکند و واگن آخر قطار به داخل آن رانده میشود. کیت از دستگاه پیاده شده و مسیر خود را از کنار رودخانه و از داخل برف ها ادامه میدهد.پس از گذشتن از رود و حل معما های زیبایی به صومعه ای میرسد ولی وقتی داخل آن میرود متوجه میشود که خرسی جلوی در است و نمیگذارد دیگر کیت بیرون آید. کیت پس از گرفتن ماهی و برداشتن یک سری وسائل که این نیز یکی از معما های بازی است باید ماهی را به خرس بدهد و از صومعه بیرون برود.وقتی کیت جلو تر میرود به یک دیوار یخی میرسد که نمیتواند از هیچ طرفش جایی برود پس مجبور میشود که از آن بالا برود.وقیت کیت توسط تبری که همراه دارد به سمت بالا میرود و به بالای تپه ی برفی میرسد,وقیت به بالا میرسد ایوان و ایگور را میبیند که هانس را در دست دارند و با خود به سمت قطار میبرند.کیت نمیتواند دنبالشان برود برای همین به سمت یکی محل که هواپیمایی سقوط کرده میرود.وقیتی به محل سقوط میرسد خلبانی را میبیند که از درختی آویزان است ولی خواب است و نمیتوانید با آن صحبت کنید.

(اگر دقت کنید آن خلبان همان بوریس است که در کمکلزگارد در سایبریا یک به او کمک کردید تا پرواز کند. اینک او است که باید به شما کمک کند)برای بیدار کردن بوریس کیت موج های فرکانسی فرستنده و گیرنه ی هواپیما را با راداری که در همان هوالی بود تنظیم میکند و از رادار نزدیک به هواپیما توسط دو فرستنده و گیرنده با گوشی بوریس ارتباط برقرار میکند, بوریس بیدار میشود و به پایین درخت می افتد.با او صحبت کرده و از او کمک میخواهید , او بهترین راه را استفاده از Eject صندلی خلبان میداند و میگوید بهتره با استفاده از آن به سمت قطار پرتاب بشوید. کیت با استفاده از رادار و پیدا کردن مختصات توسط هما پیما و صندلی آن به سمت قطار پرتاب شده و دقیق در کنار قطار به پایین میافتد(این یکی از معما های بازی است که نیاز است بازیکن بدست آوردن مختصات نقطه در مدار را بلد باشد)حال کیت باید به سمت قطار برود اما متوجه میشود که یوکی چیزی در برفا پیداکرده – پس از برسی آن میفهنمد که اسکار است- با اسکار صحبت میکند و میخواهد که حرکت کنند- برای حرکت با استفاده از نقشه واگن آخری که در داخل پایین پل حول خورده است را جدا میکند و با استفاده از روغن و روغنکاری دستگاه ها حرکت میکنند.

اینک قطار به آخر ریل ها رسیده است- کیت و هانس به دهکده ی یوکول ها رسیده اند . کیت پس از رفتن به جلوی ورودی دهکده ی یوکول های متوجه صدایی که از دهان پرنده به بیرون می آید میشود و برای همین به عقب برمیگردد و به ماشین برفی سری میزند- ایگور را میبیند که به خاطر صدای پرنده ترسیده است – کیت سعی میکند تا با صحبت ایگور را آرام کند. از پست صورتمه وسائلی برمیدارد و با گذاشتن پوشش بر دهان پرنده صدای داخل دهان او را ساکت میکند. جلو که میرود متوجه حضور ایوان میشود و اینکه او عاج های ماموتها را جمع کرده و در حال فرار است اما کیت را رها نمیکند – دمویینشان میدهد و کیت با کمک اسکار رهایی پیدا میکند و به دست یوکولها می افت و آنها به کیت کمک میکنند. کیت پس از صحبت با رئیس قبیله اگاه میشود که هانس بیمار شده و او را به کلبه ی جادوگر برده اند.کیت پس از حل معمایی به داخل کلبه ی زن جادوگر میرسد و با او ملاقاتی میکند و هانس را آویزان از ریسمان هایی در خواب میبینید – جادوگر میگوید که باید هانس را از روئیا بیروا آورد و برای این کار نیاز است که کیت او را از داخل خوابش به بیرون راهنمایی کند و برای اینکه کیت به روئیای هانس برود جادوگر نیاز به میوا ای از یکی درخت بهاری نایاب نیاز دارد. کیت این میوه را پس از حل معمایی از داخل غار و پشت یخ ها پیدا میکند. و سپس به روئیای هانس میرود – کیت در خواب هانس آقای وارلبرگ را میبیند و پس از حل معما های زیادی هانس را از خواب بیدار میکند منتها هانس در خواب یکی صحبت هایی درباره ی قلب اسکار میکند.وقتی از خواب هانس بیرون می آید به سمت قطار در بالای زمین میرود و با استفاده از نقاب برای اینککه یوکولها نترسند اسکار را به داخل دهکده میبرد. و با استفاده از کابل ها قطار را به آخر ریل در داخل دهکده میبرد. وقتی کیت قضیه ی هانس را میگوید اسکار قبول میکند که برای سازنده اش بمیرد. سپس خود به کلبه ی جادوگر میرود. کیت نیز باید به آنجا برود- هانس برای زنده ماندن نیاز به قلب فلزی اسکار دارد .وقیت کیت پس از حل معمای قلب اسکار را در میآورد هانس و اسکار یکی میشوند و هانس حالش خوب میشود.کیت به سمت قطار رفته و آنرا پس از حل معمای نسبتا سختی روشن میکند و یخ های آن اطراف را آب میکند. وقیتی کیت به بیرون می آید مبیند که هانس به سمت قایق ماموتی میرود- کیت نیز به سمت آن حرکت میکند برای , و پس از آزاد کردن یوکی از داخل آغل یوکی ها به داخل کشتی رفته و همراه هانس و یوکی از دهکده خارج میشوند و پس از مقادیری رفتن به جزیره ی پنگوئن ها میرسند.

کیت از کشتی خارج شده تا مشکل را حل کند – بعد از خارج شدن به سمت دیوار دندان نهنگ رفته و آنرا برمیدارد و سپس لنگر را با استفاده از دندن آزاد میکند ولی دوباره ایوان را میبیند که به داخل کشتی میرود!!! کیت با استفاده از ترفند ها و حل معما هایی ایوان را از کشتی برون میکند و او را در بین پنگوئن ها میندازد و با کشتی فرار میکندو سپس پنگوئن ها وی را تکه تکه میکنند به دلیل کلکی که کیت به پنگوئن ها و ایوان میزند. پس از گذشت از کگان هایی بالاخره پس از ۵۰ سال آروزوی هانس به وقوع میپیوندد و آنها به جزیره ای که به ظاهر خیالی بوده میرسند.جزیره ی زیبایی به نام SYBERIA که در آن سرمای سیبری هوایی بسیار لطیف دارد.کیت ابتدا بالای برج دیده بانی میرود وفردی را میبیند وقتی بر روی اوکلیک میکند میبیند که اسکلت افتاد , کیت مدال یوکول هارا از گردن فرد برمیدارد و به سمت راهرو ی بالایی میرود و پس از حل ۳ معما یعنی باز کردن در و سپس گذاشتن و تکمیل سنگ مدالی و سوم درست کردن حالت شیپور به وسله ی کلید بالاخره به معمای آخر میرسد که به صدا در آوردن شیپور قدیمی ماموت ها است- کیت با استفاده از صفحه ی داخل کشتی آنرا به کار میاندازد و آهنک درست را به صدا درمی آورد, اینک ماموتها از انتهای دشت به صخره های نزدیک میشوند و هانس به آرزوی واقعی خودش که ۵۰ سال برای رسیدن به آن زحمت کشیده است میرسد, هانس سوار بر ماموتی شده و با آنها میرود و کیت …

منبع : انجمن darinoos

تصاویری از محیط بازی

Syberia 2 a Syberia 2 b

Syberia 2 c Syberia 2 d Syberia 2 e

رمـز فـایل : ندارد

دیدگاه‌ها (0)

*
*

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.