P30i

دانلود رمان می گل نوشته سمیرا

دانلود رمان می گل نوشته سمیرا

دانلود رمان می گل نوشته سمیرا

Mey gol By Samira Download PDF Book

قسمتی از رمان می گل نوشته سمیرا :

–به چی نگاه میکنی؟؟؟از من ناراحتی شهروز؟

–از چی باید ناراحت باشم؟

–از حرفهایی که زدم ناراحت شدی؟من قصد بدی نداشتم!

-شهروز که در واقع اصلا به این موضوع فکر نمیکرد موقعیت و مناسب دید تا فکرهایی که این چند روز تو سرش بود و با می گل در میون بزاره….

–می گل میتونیم با هم منطقی و بدون در نظر گرفتن هیچ احساسی حرف بزنیم؟

-می گل با استرس و ترس گفت:چیزی شده؟

-شهروز از جاش بلند شد و دستش و دراز کرد به سمت می گل و گفت پاشو بریم اونور تو این صدا نمیشه!

-بعد از اینکه می گل از جاش بلند شد دستش و رها کرد و باز دو سه قدم جلوتر حرکت کرد…می گل خوب میتونست درک کنه این کار اعتراضی هستش به حرفهای اون شبش! بدون اعتراض دنبال شهروز رفت…به در خروجی که رسیدن شهروز ایستاد…باید دوباره روی شن ریزه ها راه میرفتن…دستش و به سمت می گل دراز کرد و می گل هم بی چون و چرا دستش و تو دست شهروز گذاشت…مسیر کوتاهی رو تا چای خونه  سنتی رفتن…روی تختی که جای دنجی بود نشستن…شهروز سفارش چای و قلیون داد و رو به می گل گفت:میدونی چیه می گل؟ من یه فکری داره مثل خوره میخوره…توی این مدت من اول از تو خوشم اومد….کم کم احساسم عمیق تر شد و حالا!!…حالا از ته قلبم دوستت دارم…منتی سرت نیست…اما من خیلی تغییر کردم..از خیلی چیزها سعی کردم بگذرم…به خیلی چیزها سعی کردم فکر نکنم….ولی چیزی که انکارش نمیکنم اینه که من توی باورهام عشق و دوست داشتن و جدا از رابطه جنسی نمیدونم….

-اما…

-شهروز دستش و به نشونه اینکه چیزی نگو جلوی صورت می گل گرفت و گفت:من نمیگم من و تو اگر

همدیگه رو دوست داریم پس حتما باید با هم رابطه داشته باشیم…اما رابطه تا یه حدودیش عشق و دوست داشتن و محکم میکنه…بوسه ی اون شب من از روی هوس نبود….از روی عشق بود….

-باز می گل خواست چیزی بگه که شهروز گفت:هیییسسس…صبر کن!!!فقط میدونی مشکل چیه؟؟؟مشکل اختلاف عقیده و تفاوت دید ما نسبت به دوست داشتنه!!!این چند روزه من خیلی فکر کردم به این که مشکل کار کجاست؟چرا باید رابطه ما اینطوری باشه….تو تا یه حدی جلو میای…

برای دانلود رمان می گل نوشته سمیرا با ما همراه باشید.

رمـز فـایل : www.p30i.com

دیدگاه‌ها (0)

*
*

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.