پی سی آی دانلود | نرم افزار, بازی, اندروید, ,آموزش, کامپیوتر » دانلود مجموعه کامل آفیس – Microsoft Office 2013

Notification دانلود کتاب آرام از راضیه درویش زادهدانلود کتاب هیچوقت دیر نیست از مهسا زهیریدانلود کتاب با تو هرگز از سمیرا16دانلود کتاب آخرین صاعقه جلد دوم از سمیرا بهداددانلود کتاب آخرین صاعقه از سمیرا بهداد
آخرین بروزرسانی های اندروید Whatsapp دانلود آخرین ورژن برنامه Facebook دانلود آخرین ورژن برنامه Instagram دانلود آخرین ورژن برنامه Viber دانلود آخرین ورژن برنامه Clash of Clans دانلود آخرین ورژن بازی Skype دانلود آخرین ورژن برنامه Tango دانلود آخرین ورژن برنامه Line دانلود آخرین ورژن برنامه Mx Player دانلود آخرین ورژن برنامه Beetalk دانلود آخرین ورژن برنامه
آخرین بروزرسانی های ویندوز FireFox دانلود آخرین ورژن برنامه Chrome دانلود آخرین ورژن برنامه IDM دانلود آخرین ورژن برنامه Photoshop دانلود آخرین ورژن برنامه Winrar دانلود آخرین ورژن برنامه Office دانلود آخرین ورژن برنامه Flash Player دانلود آخرین ورژن برنامه 8.1 دانلود آخرین ورژن ویندوز Directx دانلود آخرین ورژن برنامه KM Player دانلود آخرین ورژن برنامه

تبلیغات
تبلیغات
هتلهای مشهد
تبلیغات
19,597
حجم : 1.4 گیگابایت
22 آوریل 2015

Microsoft-Office-2013

:: Microsoft Office 2013 ::

شرکت مایکروسافت بالاخره از نسخه نهایی آفیس ۲۰۱۳ خود پرده برداری کرد. این نسخه مانند نسخه ۲۰۰۷ نسبت به ۲۰۰۳ می‌باشد که در آن مایکروسافت به طور کلی رابط کاربری و گرافیکی آن را تغییر داده و به طریق جدیدی طراحی کرده است.

رابط کاربری آفیس ۲۰۱۳ به گونه ای طراحی شده است تا مانند ویندوز ۸ با ابزار لمسی بهتر کار کند. از ویژگیهای دیگر این نسخه برقراری ارتباط بهتر با Skype که اخیراً توسط مایکروسافت خریداری شده است و همچنین SkyDrive است که کارش نگهداری و مدیریت اسناد به صورت آنلاین می‌باشد. همچنین شما در این نسخه می‌توانید به صفحه فیس‌بوک و LinkedIn خود ارتباط داشته و اجزای آن‌ها را ویرایش کنید.

در این نسخه پشتیبانی از ویندوز XP و ویستا حذف شده است و این نسخه دیگر روی آن‌ها نصب نمی‌شود.


مجموعه نرم افزارهای آفیس داخل فایل زیپ:

۱- Word 2013
۲- Access 2013
۳- Excel 2013
۴- Outlook 2013
۵- Power Point 2013
۶- Publisher 2013
۷- OneNote 2013
۸- Lync 2013
۹- Project 2013
۱۰- Visio 2013
۱۱- Infopath 2013
۱۲- Publisher 2013
۱۳- Lync 2013
۱۴- Project 2013
۱۵- Visio 2013
۱۶- Infopath 2013

word2013: بی شک یکی از بهترین مجموعه های آفیس ۲۰۱۳ می باشد که در کارهای ادارای و برای تاپیزها نیز در حائز اهمیت می باشد.
Excel 2013 : یکی از بهترین نرم افزار آفیس این بخش می باشد یک ابزار مفید برای محاسبه ریاضی و حسابداری می باشد و در کشیدن جدول های حسابداری کاربرد خاصی را داشته و امکان کشیدن نمودارهای پیشرفته در آن وجود دارد.

Power Point 2013 : از این نرم افزار بیشتر در مسیر مالتی مدیا منظور تصاویر و فایل های ویدئویی استفاده میشود اما کاربرد خاصی که دارد تولید محصولات چند رسانه ای از قبلی عکس – فایل های صوتی – تصویری کاربرد دارد.

نحوه نصب و اجرای نرم افزار : نرم افزار را بعد از دانلود از حالت زیپ خارج ساخته و کافیست فایل setup را اجرا نمایید پسورد و کرک آفیس نیز در پوشه crack موجود می باشد.
هم اکنون میتوانید مجموعه کامل office 2013 را از پی سی آی مرجع تخصصی کامپیوتر دریافت نمایید.


Insta Robot